لانا دل ری به جنجال ماسک مش پاسخ می دهد

لانا دل ری می خواهد رکورد ثابت را ثبت کند.

بیش از یک ماه پیش بود که خواننده و ترانه سرا به دلیل پوشیدن آنچه به نظر می رسید ماسک صورت مش در هنگام ملاقات و استقبال در لس آنجلس بود ، گرمای زیادی پیدا کرد. عکس های گرفته شده در این رویداد نشان می دهد دل ری نسخه هایی از کتاب شعر خود را امضا می کند ، بنفشه به سمت عقب روی چمن خم شد، و همچنین عکس گرفتن با طرفداران ، در حالی که پوشیدن یک پوشش صورت خیره کننده و بسیار متخلخل بود ، به راحتی می توان بینی و دهان او را دید.

کاربران توییتر دل ری را به اولویت بندی سبک خود بر امنیت عمومی متهم کردند و فراخوان های “لغو” شروع به جنجال کردند. میشیگان روزانه در اوایل این هفته با عنوان “لانا دل ری ماسک مش پوشید. اکنون چه؟” این خواننده 35 ساله درگیر مقاله شد و سرانجام تصمیم گرفت جزئیات مهمی را درباره طرح “ماسک مش” به اشتراک بگذارد.

وی نوشت: “داخل ماسک پلاستیکی بود.” “این روزها به طور معمول توسط صاحبان سبک دوخته می شود. من به طور کلی به مقالات پاسخ نمی دهم زیرا اهمیتی نمی دهم. اما بله ، بروید. همین امر برای ماسک های همه افراد در فیلم من است. من به اندازه کافی خوش شانس هستم که یک تیم داشته باشم از افرادی که می توانند چنین کاری کنند

یک طرفدار سپس از او انتقاد کرد که نزدیک به هفت هفته قبل از توضیحات صبر کرده است. دل ری پاسخ داد و گفت كه او خیلی شلوغ است و نمی تواند فوراً به هر بحث و جدال مفروض بپردازد.