قیمت هر صفحه ترجمه انگلیسی

چرا شما باید وب سایت خود را به چند زبان ترجمه کنید؟
توسط: مدیر ارسال شده در سه شنبه
قیمت ترجمه هر صفحه انگلیسی به فارسی
چرا شما باید وب سایت خود را به چندین زبان-بزرگ-min.jpg ترجمه کنید
آیا می دانید شرکتهای موفق فارغ از داشتن هزاران کارمند در سراسر جهان مشترک هستند؟ آنها به بیش از یک زبان ارتباط برقرار می کنند. آیا از خود می پرسید که چگونه می توان کسب و کار خود را موفق تر کرد؟ بهترین راه برقراری ارتباط با مشتریان از طریق وب سایت ، به زبان آنها است.

1. درآمد بیشتری کسب خواهید کرد
آیا شرکت شما با یک فلات درآمد روبرو شده است؟ یا با سرعت بالایی رشد می کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است ، وقت آن رسیده است که به راه حل هایی برای ادامه رشد تجارت خود فکر کنید. شکاف در شرف انجام این کار است. مدیر عامل آن Art Peck گفت که Gap به رشد تجارت الکترونیکی و فعالیت های جهانی خود ادامه خواهد داد. رشد اصلی گپ از گسترش های بین المللی زنگان نیوز به ویژه در آسیا و چین حاصل می شود. فروش تجارت الکترونیکی این کشور در فاصله سال های 2013 تا 2014 حدود 60 درصد نسبت به سال گذشته گسترش یافته است.

2. بازارهای جدیدی خواهید داشت
ترجمه وب سایت شما از طریق خدمات ترجمه با کیفیت یکی از بهترین استراتژی های توسعه شما است. به عنوان مثال ، با ترجمه وب سایت خود به اسپانیایی با استفاده از خدمات ترجمه زبان اسپانیایی ، شما می توانید بیش از 37 میلیون اسپانیایی زبان را در ایالات متحده تهیه کنید. و اگر می خواهید به خارج از کشور بروید ، بهتر است آسیا را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید. توانایی های در حال رشد مصرف کننده جذاب هستند.

3. رقبای خود را شکست دهید
اگر می خواهید در جنگ های جهانی سازی پیروز شوید ، هرگز فراموش نکنید که در مورد رقبا خود تحقیق کنید تا ببینید آیا وب سایت های آنها به چندین زبان ترجمه شده است. اگر این کار را نکنند ، شما خوش شانس هستید که اکنون آنها را شکست می دهید. اگر این کار را کرد ، ببینید که چگونه این کار را انجام داده اند و می توانید مال خود را بهتر کنید.

4- تجارب بهتر را به مشتریان خود ارائه دهید
شما باید محصولات خود را کاملاً بشناسید. اما در مورد مشتریان خود چطور؟ قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما نتوانند محتوای مربوط به محصولات شما را درک کنند ، به احتمال زیاد آنها را ترک می کنند و به وب سایت های دیگری که می فهمند ، به عنوان مثال رقبای شما ، می روند. حتی اگر مشتریان شما برخی از زبانهای شما را بدانند ، هرگز بهتر از زبانهای مادری آنها نیست. سعی کنید وب سایت خود را به چندین زبان ترجمه کنید. مشتریان شما چند برابر می شوند.

5. بازدید از وب سایت خود را افزایش دهید
نیل پاتل به تازگی بازدید جستجو را 47٪ افزایش داده است. چرا؟ وی وبلاگ خود را به 82 زبان ترجمه کرده است. وب سایت مشاغل خود را تصور کنید که این تعداد مشتری از آن بازدید می کنند ، اگر این تعداد 47٪ افزایش یابد چه اتفاقی می افتد؟ اگرچه او از ابزار ترجمه مانند Google Translate یا افزونه های ترجمه استفاده می کرد. اما تجارت شما به مشتریان وفادار ، نه فقط به خوانندگان تصادفی ، احتیاج دارد ، بنابراین خدمات ترجمه حرفه ای توصیه می شود.

می خواهید جهانی شوید؟
وب سایت خود را اکنون ترجمه کنید!

خدمات ترجمه وب سایت
Mars Translation در ترجمه و بومی سازی وب سایت های مختلف به بیش از 150 زبان تجربه دارد. ترجمه گوگلی ما اسلحه زبان ها را در دست داریم تا به شما کمک کنیم در بازارهای هدف خود تسلط پیدا کنید. انواع ترجمه وب سایت شامل موارد زیر است اما محدود نمی شود:

آژانس وابسته
سایت بایگانی
وبلاگ
وب سایت افراد مشهور
برای اهدا سایت کلیک کنید
سایت انجمن
سایت محتوا
سایت تبلیغات طبقه بندی شده
سایت همسر یابی
سایت تجارت الکترونیکی (تجارت الکترونیکی)
سایت دولتی
سایت اطلاع رسانی
سایت اشتراک رسانه
سایت وبلاگ میکرو
سایت خبری
وب سایت شخصی
سایت پرسش و پاسخ (پرسش و پاسخ)
سایت مذهبی
سایت را مرور کنید
سایت مدرسه
سایت موتور جستجو
سایت ویترین
سایت نشانه گذاری اجتماعی
سایت های شبکه های اجتماعی
ایمیل وب
پورتال وب
سایت ویکی