قطره 50 سنت “بخشی از بازی” f / NLE Choppa و رایلی لانز

50 Cent تصمیم گرفته است آهنگ جدید خود را “Part of the Game” با حضور NLE Choppa و Rileyy Lanez به اشتراک بگذارد.

هفته گذشته ، 50 قطعه ای از آهنگ را به اشتراک گذاشت ، که همچنین به عنوان آهنگ تم برای سری Starz آینده خدمت می کند ، Power Book III: Raising Kanan.

هنوز تاریخ انتشار تأیید شده 2021 برای وجود ندارد پرورش کانان، که سالهای اولیه زندگی کانان استارک ، شخصیتی را که بعداً توسط 50 سنت در نقش اصلی بازی می شود ، ردیابی می کند. قدرت سلسله. 50 مشارکت خود را در spinoff کانان محور به تولید کننده اجرایی محدود می کند ، اما به عنوان یک تاجر زرنگ و دانا ، او این را می داند تا علاقه مندان را به ورود افزودنی دیگری به قدرت جهان گسترش یافته است ، هیچ چیز مردم را مانند برخی از موسیقی های جدید از 50 حرکت نمی دهد.

Starz در ماه سپتامبر اعلام کرد که اولین بار است قدرت اسپین اف روح فقط برای سهمین فصل از اکران سریال برای فصل دوم در حال تمدید بود که پس از اولین پخش با 7.5 میلیون بیننده ، پربیننده ترین سریال جدید تاریخ Starz شد. “هنگامی که من به ایجاد ایده قدرت 50 من در بیانیه ای گفتم: “من می دانستم که برای موفقیت آن سطوح مختلفی وجود دارد ، خوشحالم که هواداران موافق هستند.” Power Book III: Raising Kanan و Power Book IV: Force به زودی.”

از طریق 50’s IG به “بخشی از بازی” در زیر گوش دهید.