قانون جذب چیست نکاتی که باید برای رسیدن به آن توجه کنیم

قانون جذب بیان میکند تصویر کاملی از زندگی ایدهآل خودتان ایجاد کنید با جزئیات بسیار و فقط هر روز صبح آن را مطالعه کنید(تا اینجا فقط از زاویه شما)-مطابق با قانون پایستگی انرژی و ماده، همه چیز وجود دارد و فقط اگر در این حالت نیست،در حالت دیگری است و ندیدن و حس نکردن آن علت نبودن آن نیست.از این مسئله برای اثبات خدا هم استفاده میشود.مثلا دانش ساخت هواپیما از قبل به صورت امواج و فرکانسهایی وجود داشته و برادران رایت فقط با فکر کردن و هم فرکانس شدن با اون مانند رادیو اون رو جذب کردند و ماهیت فیزیکی اون رو ایجاد کردند.همه چیز در این دنیا اصول خودش را دارد و شما هم هرچقدر تلاش کنید تا به اونا برسید ولی در خلاف جهت اصول آن حرکت کنید مسلما نتیجهی عکس آن را دریافت میکنید.مثل ثروتمند شدن که اصول آن ثابت هست مثلا پس انداز دائمی یک دهم درآمد و سرمایهگذاری آن در راهی که سود بالا و اطمینان بالا دارد و جمع آوری سود حاصل آن و سرمایهگذاری دوبارهی آن(بخشی از کتاب ثروتمندترین مرد بابل)- این مرحلهی اول این قانون است تا شما هم فرکانس با خواسته هایتان شوید،احساسشان کنید و واضح و دقیق ببینیدشان(دقیق این همان بحث هدف گذاری است،تصویر واضح به شما کمک میکند درست تر و بهتر عمل کنید و در جهت خواسته برنامهریزی کنید) بعد از این مرحله،مرحله تکرار دقیق همین مطالب است برای مدت طولانی تا تعهد شما دربارهی این خواسته ها نشان داده شود.

سایت قانون جذب

سلام.خانم محترم یک وقتهایی هست که ما یک سری چیزهارو نمیبینیم ولی دلیل نمیشه که اونا وجود نداشته باشه شما طی حرف های که زدید فهمیدم بی نهایت مثل بقیه مردم عادی متاسفانه منفی بین هستید و زندگی کردن در دنیارو احمقانه فرض کردید. بعد از خواندن این کتاب کم کم زندگی خانم راندا برن تغییر میکند و با توجه به تحقیقاتی که در زمینه قانون جذب انجام می دهد تصمیم می گیرد تا مردم را با قانون راز یا همان قانون جذب آشنا کند. خدا درون ذهن ماست خدا نرون های مغز ما هستند همانگونه که علم ثابت کرده اگر انسان میتوانست از ۱۰۰% مغز خود استفاده کند انسان میتوانست افکارش را در چند ثانیه به هر صورتی که میخواست به واقعیت تبدیل کند و کنترل بر روی تمام اجسام و انسانها داشته باشد بله انسان میتوانست خودش را به هر شکلی دربیاورد و به یک قدرت برتر در این جهان تبدیل شود و خارج از محدودیت زمانی و مکانی حرکت کند میتونست خودشو از شکل مادی به انرژی تغییر بده هیچگاه برای تبدیل شدن به اون فردی که میخواهید دیر نیست شما انسانها خودتون رو دست کم میگیرید در مورد خودتون هر جوری که فکر کنید همان میشوید.

قانون جذب به معنایی که شما گفتین مورد قبول هیچ کس نیست.قسمت مثبت قانون جذب اینه که شما به قسمتهای خوب یک شخص بنگروسعی کن به قسمتهای پریک لیوان بنگری وازداشته های زندگیت لذت ببری کم غوربزنی.افکارمثبت روبه درون مغزت راه بده کم سونیت داشته باش .دنبال عیب وایراد ازدیگران نباش.به قول مولوی خوشی خوشی را جذ ب می کند.وبه قول حافظ اسان گیربرخودکارهاکزروی طبع سخت گیرد جهان برمردمان سخت گیر.توصیه میکنم به کانال امیرشریفی سری بزنی. یعنی چیزی که قابلیت اجرای دوباره و دوباره داشته باشد، قانون نامیده می شود. یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره. نحوه عملکرد قانون جذب هم این نیست که بنشینی و به آرزوهات فکر کنی و خواسته هات مثل چراغ جادو جلوت ظاهر بشه بلکه قانون جذب باعث میشه که با ارسال تفکرات و انرژی های مثبت به زندگیت و به اطرافت عواملی که باعث میشه به هدفت و به خواستت برسی رو به سمتت جذب میکنه و کارها و اتفاقات رو به نحوی پیش میبره که شما در جهت رسیدن به اون خواسته قرار بگیرید و با اون خواسته هم سو بشید و بهش برسید.

چطور ارتعاش ارسال کنیم؟ قانون جذب چیست؟ چطور به خواسته ام برسم؟ ثروت و وفور مادیات مهمترین تجلی گاه قانون جذب به شمار میآید. چه خواستههای فیزیکی مثل حال خوب و رابطه عاشقانه، و چه ثروت و منزل دلخواه خود. این قانون است که شما برای تبدیل شدن به هر شخصیتی که دارید اول باید از درون به آن چیز و فرد تبدیل شوید،مثلا افرادی که یک شبه به هر علتی ثروتمند میشوند را در نظر بگیرید،این فرد اگر از درون فقیر باشد و این ثروت او را ثروتمند نمیکند و بعد از مدتی شاهد برگشت این فرد به وضعیت قبلیشون خواهیم بود. بعد از اینکه از درون به آن چیز یا فرد تبدیل شوید، حتما آن چیز در مدت کوتاهی نمود فیزیکی خودش را در زندگی شما نشان میدهد.مثال هایی از این قبیل در دین ماهم هست و اصل نفاق از همین موضوع است(شما درونتان با بیرونتان یکی نیست و نتایجی که میگیرد هم همان هایی هست که در درونتان هست،عادات و رفتار های درونی ما کار هایی هست که در خلوت خودمان انجام میدهیم و …).هنگامی که شما یک تصویر واضح و مشخص از خودتان داشته باشید و از درون به تبدیل شدن آن بپردازید(صرف وقت و تکرار تصویر ذهنی و مطالعه و …)،این امر خود به خود، در زندگی و بیرون شما هم نمود میکند و در رفتار و بیان و عملگرایی شما ظاهر میشود.

هست و فرصت بشه، شخصا در موردش مقاله مینویسم.

اتفاقا برعکس شما بنده کاملا با خانم الله بیگی موافقم.شما برا موافقت یا مخالفت با قانون جذب فقط باید کتاب راندا برن و فیلم راز رو ببینین هر اطلاعاتی خارج از اون دارین دیگه اسمش قانون جذب نیست بلکه به قول دوستمون اضافاتی هست برای موجه کردن این قانون توسط مدرسین بهش اضافه شده! رفیق کلهری، مخالفت شما شخصا مورد احترام بنده هست. ولی تعیین سواد شخصی که شما اصلا توی عمرتون ندیدین، اون هم از روی کامنت هایش (کامنت هایی که جواب افرادی هست که چیزی کمتر از بد و بیراه نگفتن) خودش پدیده عجیبتری از قانون جذب هست و فرصت بشه، شخصا در موردش مقاله مینویسم. وقتی قانون جذب را به این شکل ببینید متوجه فرآیند آن خواهید شد. ضمنا شجاعت شما جای تقدیر داره خانم الله بیگی .اونم وقتی مطمئنی حرفی که مینی به مذاق خیلی ها خوش نخواهد آمد!

چون این فرد از درون فقیر بوده است(البته در ایران به خاطره سیستم ربوی بانک ها شاید این امر کمی طولانی تر شود و اگر در این بازه فرد تغییر درونی نکرده باشد و آگاهیش را افزایش نداده باشد، مسلما با یک بحران و چالش تمام ثروتش را از دست میدهد). خندیدن باعث ایجاد خشنودی و رضایت میشود و باعث به وجود آمدن آرامش خاطر در فرد میگردد. تا متوجه شوید که زندگی شما توسط چه عنصری در ذهن اداره میشود. اگر کمی دربارهی زاویه های دیگر این قانون بنگریم متوجه میشیم که بخش کوچکی از این قانون دربارهی تفکر و تصور مثبت هست و چیزهایی که میخواهید،بخش دیگر این قانون دربارهی تفکر و تصمیم گیری برای تغییر و تعهد به تغییر است.قانون جذب مجموعهای از قانونهاست،یک فرآیند هست برای تغییر.یکی از قانون های زیر مجموعه آن همان قانون دوم نیوتون است،هرچیزی بفرستی، دریافت خواهی کرد.یکی دیگر از قوانین زیر مجموعه آن قانون پایستگی انرزی است،هیچ چیز به وجود نمیآید و از بین نمی رود و فقط از حالتی به حالت دیگر تبدیل میشود.

منظورم اینه که احساس میکنم بعضیا نونشون از این قانون جذب در میاد، بعد با خوندن همچین مقالهای که برعکس بقیه داره روشنگری میکنه برآشفته میشن. از نظر علمی ما انسانها فقط از ۱۰% ذهن خودآگاه خودمان استفاده میکنیم و بقیه ذهن را ضمیر ناخودآگاه تشکیل میدهد انسان با تلاش و کوشش برنامه ریزی پشتکار علاقه و استعداد و … به علاوه فیزیک کوانتوم امروز گواهى هاى بسیارى در این باره میدهد کاش کمى در یوتیوب و سایت هاى خارجى سطح تحقیقات خودتان را بالا برده و بعد مقاله بنویسید. مهارتهایی درباره نحوه پوشش و نحوه صحبت و رفتار کردن در جمعهای مختلف را آموزش میدهد تا راز جذابیت در گروههای مختلف را بیابیم.

این موضوعات سالیان سال در میان مردم روا داشته و افراد در اشکال و جوانب مختلف زندگی از آن استفاده میکردهاند. متاسفانه اخیرا حس و حال توهم و ماوراگرایی بین مردم (مخصوصا جوانها) زیاد شده و این تاثیر خیلی بدی داره چون احساس میکنن توی زندگی واقعی کاری از دستشون برنمیاد و همه به توهم و تصور و انتزاعیات پناه میبرن. 9- باور داشته باشید موفقیت تمام شدنی نیست و همه مردم جهان از آن سهمی دارند. در یکی از کلیپ هاش با افتخار میگه من حتی ورزش هم نمیکنم چون باور دارم که کاملا سالمم و قلبم بهم میگه نیازی نیست! چهارم به هیچ وجه نمیتونم تجسم کنم که پولدارم, موفقم, شادم چون نیستم وقتی نیستم چجوری بگم هستم؟ نمیدونن که کدومش واقعیت چون ذهن ما هیچ تفاوتی قایل نمیشه آیا واقعیت اون چیزی که با چشم میبینیم یا اون چیزی که در ذهن خود میبینیم ولی مغز بین اون چیزهایی که با چشمش میبینه و یا درون مغز وقایعی رو به یاد میاره هیچ تفاوتی قایل نمیشه از نظر مغز هر دو واقعی چون چشمها فقط مانند یک عدسی عمل میکنن در واقع تصویر اصلی در کورتکس بصری که داخل و پشت مغز شکل میگیره اونجا نمایش داده میشه و ما هر چیزی رو که میبینیم حاصل پردازش درون مغز ماست نه چشم ما به هیچ کدوم از گفته هاتون دلیل و اثبات علمی و منطقی نمیبینم همش یه مشت گفته هایی که حاصل تجربه های روزمره در طول زندگی بدست اومده و از خود درآورده هست یعنی این گفته ها رو چند نفر اساتید تایید میکنند یا تا الان چه کسایی تایید کردن؟

یعنی هفت و نیم میلیارد تا آدم که هر کدوم دارای حداقل ۱۰ تا ماشین لاکچری و دو سه تا هواپیمای سلطنتی و چندتا کشتی تفریحی و ده ها پنت هوس و باغ و ویلا و شمش های طلا و صاحب چند تا شرکت و… هیچ کدوم از این حرفا به شما زده نمیشه. این قانون جهانی مشخص می کند که هیچ چیزی بطور اتفاقی یا خارج از قوانین هستی اتفاق نمی افتد. نویسنده مدعیست که با افکار خود میتوانیم در سطح سلامتمان موثر باشیم و از آن با عنوان قانون جذب یاد میکند. به این فکر کنید که به راستی شما به عنوان یک دروازه جاری از سوی کائنات انتخابشدهاید. اما فردی که هیچ از عزت نفسی ندارد و خودش را یک شخص ناتوان و حقیر می داند نمی تواند به درستی از این قانون جذب کائنات استفاده کند.

اگر می خواهید به هدف و خواسته ای که دارید برسید حتماً این ۵ تمرین قانون جذب را انجام دهید. بهترین کار این است که سپاسگزاری خود را شخصیسازی کنید و با زبان خودتان آن را بنویسید؛ اما حتماً باید روند اصلی سپاسگزاری یعنی نوشتن چیزی که بابتش شکرگزار هستید، نوشتن علت سپاسگزاریتان و مرور آخر را انجام دهید. وقتی تصمیم می گیرید که عاشق شوید، ممکن است آسیب ببینید اما اگر از آسیب دیدن بترسید، به احتمال زیاد به صورت ناخودآگاه اجازه نمی دهید شخص مورد علاقهتان به شما نزدیک شود. ضمیر ناخودآگاه در محل استقرار خودش از ما محاظت میکنه تا ما رو زنده نگه میداره هر چیزی که در طول عمر و زندگیمون با حواس پنج گانه ما احساس میکنیم همه چیزهایی که میبینیم میشنویم حس میکنیم بو میکنیم میچشیم برای تحلیل و بررسی های آینده به ذهن فرستاده میشه و در ذهن ناخودآگاه ما ذخیره میشه در این قسمت از ذهن نوعی مرجع کامل پیرامون کلیه از تمام واقایع زندگی ما درست میشه و فرض کنیم شما یک تجربه منفی رو تو زندگی خودمان بدست آوردیم در این شرایط خاطره اون واقع ناگوار در ذهن شما ثبت و ظبط میشه و اگر در هر زمان دیگری با چنین رویدادی به طور مجدد تو زندگی خودتون مواجه بشید ضمیر ناخودآگاه به طور اتوماتیک اون خاطره منفی به یادمان میاره و به ما آموزش میده که چجوری با در نظر گرفتن کلیه احساسات تصاویر و خاطرات مشابه گذشته به ذهن میفرسته که ما بتونیم به اون پاسخ بدیم