قانون جذب حقیقتی ناب اما ساده

قانون جذب ، قدم گذاشتن به دنیای افکار و ایجاد زندگی در دنیای واقعی
قانون جذب را می توان یکی از بحث برانگیزترین رازهای جهان دانست. رازی که مردم قرن ها در هر ثانیه از زندگی خود ناخودآگاه از آن استفاده می کردند ، اما چون نمی دانستند چگونه خم و خم شود ، از این نیروی منحصر به فرد علیه خود استفاده کردند. قانون جذب در مورد احساسی است که اکنون دارید. احساسات قدرت تبدیل افکار به اشیا را دارد. این تمام چیزی است که باید همیشه درباره قانون جذب به یاد داشته باشیم. یعنی فکر ، احساس را ایجاد می کند و احساس آن را معادل جسمی می کند. موضوعی ساده و بسیار قدرتمند که می تواند به یک کابوس تبدیل شود. از آنجا که بیشتر ما افکار خوشایندی در سر نداریم ، تبدیل این افکار ناخوشایند به معادل جسمی می تواند زندگی ما را به سمت نابودی سوق دهد. به همین دلیل است که باید قدرت شگفت انگیز موجود را بشناسیم و از آن به نفع خود در همه زمان ها استفاده کنیم. در این مقاله ما از خانه سرمایه به قانون جذب حرکت خواهیم کرد و آن را با جزئیات و بسیاری از نکات کاربردی توضیح خواهیم داد. حتی اگر از قبل با قانون جذب آشنا هستید ، نگاهی دوباره به این مقاله بیندازید ؛ ممکن است پاسخ س toالات خود را در خطوط زیر پیدا کرده باشید.

چارلز هانل ، نویسنده ، فیلسوف و تاجر آمریکایی (1949-1866):

 

افکار غالب در ذهن یا تمایلات ذهنی شما همیشه به عنوان یک آهنربا عمل می کنند و از آنجا که قانون جذب می گوید همه چیز همجنسگرایی خود را به خود جلب می کند ، بنابراین تمایلات ذهنی دائماً شرایط و شرایطی را به وجود می آورند که با ماهیت آنها هماهنگ باشد.

قانون جذب از کجا آمده است؟

ممکن است بسیاری از مردم قانون جذب را “سند محرمانه” بدانند. در این مستند ، راندا بیرن ، به همراه افرادی که از معجزه این قانون در زندگی خود استفاده کرده اند ، برای اولین بار مجموعه بزرگی از اطلاعات در مورد قانون جذب را منتشر می کند ؛ اما در واقعیت ، خود راندا بیرن موفق شد با استفاده از کتابهایی با ردی از قانون ، زندگی خود را تغییر دهد و از مشکلات بزرگ و کوچک خود خلاص شود. قانون جذب به قدمت تاریخ بشر است. جالب اینجاست که همه بزرگان ، همه افراد موفقی که در طول تاریخ بشریت جهان را تغییر داده اند ، بسیار از این قانون استفاده کرده اند. از متفکران پیش از بودا گرفته تا چند میلیاردرهای قرن 21 ، همه این قانون را فرا گرفته اند.

چرا این قانون پنهان شده است؟

هزاران سال است که بسیاری از مردم برای دستیابی به ثروت و آرزوهای خود از این قانون استفاده می کنند. پنهان کاری در استفاده از این قانون به دلیل ترس و طمع ثروتمندان گذشته است که می خواستند فقط روش جادویی این قانون را بدانند. آنچه باعث محبوبیت قانون جذب شد ، یافتن آثاری از آن در گذشته و تأیید آن توسط فیزیکدانان کوانتوم بود. “جان کوگلین ، فیزیکدان کوانتوم ، نظریه پرداز اجتماعی و مروج عرفان کوانتوم ، می گوید:”

مکانیک کوانتوم و کیهان شناسی کوانتوم این واقعیت را می پذیرند که جهان با اندیشه شکل گرفته و این نظریه را تأیید می کند که همه چیز در اطراف ما زمانی تصور می شد ؛ بنابراین همه چیز به نحوه استفاده از قدرت خود بستگی دارد. مثبت یا منفی. در واقع ، هیچ محدودیتی برای پتانسیل افراد وجود ندارد. این واقعاً از طریق سطحی که در آن هستیم و روی آن فکر می کنیم اتفاق می افتد.

چه کتابهای معتبری تحت قانون جذب وجود دارد

یکی از مشهورترین کتابها در مورد قانون جذب ، راز راندا بیرن است. البته ، کتاب “فکر کن و ثروتمند شو” ناپلئون هیل ، اگرچه مستقیماً در مورد قانون جذب نوشته نشده است ، اما روشهای کاربرد آن را به روشی کاملاً کاربردی و از زبان صدها زن و مرد بسیار موفق توصیف می کند. این کتاب آنقدر مهم است که یکی از استادان مجموعه Randa Byrne به نام “باب پروکتور” همیشه یک نسخه از “فکر کن و ثروتمند شوید” را با خود داشته باشد. علاوه بر این دو کتاب ، کتاب معجزه قدرشناسی و قدرت راندا بیرن نیز به عنوان مکمل راز منتشر شده است. در کتاب “بزرگترین راز ثروت در تاریخ” نوشته دکتر جو ویتالی – استاد دیگر این قانون ، قسمت دیگری از قانون جذب ذکر شده است. علاوه بر این چند کتاب ، کتاب های دیگری نیز منتشر شده و در آینده منتشر خواهد شد ، اما آنچه می خواهیم درباره آن صحبت کنیم در پشت صفحات این چند کتاب است.

چگونه می توانم از قانون جذب استفاده کنم؟

روش اعمال قانون جذب بسیار ساده است. اما ابتدا باید در مورد چند مورد با خود به توافق برسید. اینها در واقع سنگهای کوچکی هستند که در مسیر شما قرار دارند. ممکن است بعضی از آنها را خودتان انداخته باشید ، یا ممکن است به بعضی ها اجازه داده باشید این سنگ ها را در زندگی پراکنده کنند. شناسایی مقصر برای شما اهمیتی ندارد ، زیرا در پایان باید مسیر خود را روشن کنید. در ادامه نکاتی را که باید قبل از پرداختن به قانون جذب بدانیم دنبال خواهیم کرد.

تکرار افکار را دست کم نگیرید

مدت هاست که دانشمندان نتوانسته اند فراوانی تفکر را ثابت کنند. در واقع ، این واقعیت که هر فکر فرکانس خاص خود را دارد چیز جدیدی نیست. اما متأسفانه در بیشتر موارد استفاده نمی شود