فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

دریافت این اطلاعات محدود به فاصلهی جغرافیایی نیست و صاحب خودرو در هر کجای دنیا که باشد، تنها با اتصال به شبکه اینترنت و یا توسط پیامک اطلاعات را دریافت می نماید. در بخش نظامی می توان از gps ها برای محدود سازی افراد استفاده کرد و همین طور موقعیت افراد در نواحی غیر مجاز به وسیله آن قابل دسترس است. معیارهای مختلفی وجود دارد که میتوان بهترین GPS برای ماشین را با آنها سنجید. بنابراین بهترین روشی که به شما کمک میکند تا خودروی دزدیده شده خود را پیدا کنید استفاده از دستگاههای ردیاب GPS ماشین است. همه باید با ردیاب موقعیت یابی GPS ، که به آن “ردیاب خودرو ” نیز گفته می شود ، آشنا باشند.

ردیاب پسیو ، مکان و سرعت خودورو و هرآنچه در یک بازه رفت و برگشت خودرو اتفاق افتاده را ذخیره سازی می کنند و پس از بازگشت وسیله نقلیه دستگاه از خودرو جدا شده و برای تحلیل و دریافت اطلاعات به کامپیوتر متصل می شود. این سیستم شبکهای از ماهوارههایی تشکیل شده است که با پوشش نقاط مختلف زمین میتوانند طول و عرض جغرافیایی را مشخص کنند. بدین ترتیب از طریق اینترنت سیم کارت (GPRS) نیز میتوانند موقعیت را بر روی یک سایت ردیابی مخابره کند و از طریق ماهواره GPS نیز موقعیت جغرافیایی را دریافت کرده و از طریق SMS به صاحب خودرو ارسال میگردد.

برای عملکرد صحیح جی پی اس تنها کافیست در بستر چهار ماهواره آن قرار بگیرید که هر کدام از این ماهواره ها سیگنال های کد گذاری شده ای را در یک فرکانس تعیین شده ارسال می کنند و دستگاه شما شروع به دریافتاطلاعات از ماهواره ای که قویترین سیگنال ها را میفرستد میکند که در این زمان با محاسبه مختصات دقیق جغرافیایی شما شامل عرض جغرافیایی، طول جغرافیایی و ارسال آن می باشد.

آنتن های جی پی اس در برخی از دستگاهها بصوت داخلی(Internal) و در برخی دیگر بصورت خارجی(External) می باشد، که در gps خودرو هر دو مدل آنها موجود است. در مدل دارای آنتنهای اکسترنال، یک عدد آنتن مخصوص جی پی اس و آنتن دومی به عنوان آنتن جی اس ام میباشد. از کاربردهای جالب GPS خودرو، ردیابی میباشد. این ردیابها دارای تکنولوژی پیشرفتهای هستند که حتی در صورت قطع GPS میتوانند بلافاصله از طریق شبکه دکلهای موبایل مکان دقیق خودرو را محاسبه کنند و به صاحب خودرو اطلاع دهد که به این حالت LBS گفته میشود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نقشه gps برای خودرو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.