فروش بهترین ردیاب شخصی اورجینال اروپایی با 18 ماه ضمانت معتبر – شرکت فاتحان

اکثر GPS ها این کار را از طریق پیامک انجام می دهند و باید کدی را به دستگاه ارسال کنیم تا ردیاب فعال شود و موقعیت جغرافیای دستگاه را برای ما ارسال کند. اکثر موقعیت را از طریق یک فرستنده و گیرنده VHF و یا از طریق یک فرستنده و یک گوشی هوشمند تحویل میدهد. این نوع ردیاب ها با توجه به نوع و ساختار باتری می توانند برای ردیابی کودک، نوجوان، سالمندان، حیوانات،اشیای قیمتی، وسایل نقلیه مانند دوچرخه، موتور سیکلت و یا خودرو نصب و استفاده شود.

از قابلیت های نفریاب و ردیاب شخصی می توان به نگهداری از سالمندان، کودکان و کسانی که نیاز به توجه ویژه دارند، تردد بانوان در شهرهای بزرگ، جلوگیری از سرقت موتور سیکلت، ردیابی انواع خودرو و جابه جایی کالاهای مهم اشاره کرد. امروزه والدین شاغل یک دغدغه مهم دارند. هم چنین قابلیت بازی و فعالیت های آموزشی که در این ساعت های هوشمند برنامه ریزی شده است علاوه بر سرگرم نمودن کودکان، امکان تعامل کودکان با والدین را افزایش می دهند. برخی از این ساعت های هوشمند علاوه بر ردیابی موقعیت مکانی دارای دکمه اضطراری SOS، تماس صوتی و قدم شمار تناسب اندام ردیاب شخصی ارزان دیجی کالا هم هستند.

به علاوه برای نگهداری از حیوانات خانگی داشتن یک دستگاه ردیاب کوچک ضروری می باشد. هم چنین ردیاب های شخصی برای حفاظت و نگهداری از کیف و چمدان ها در سفر یا اشیای قیمتی مانند تبلت، موبایل و لپ تاپ قابل استفاده است. انواع ردیاب شخصی و کاربرد آن : برای آن که این دستگاه ها با اتصال به سیستم موقعیت یاب ماهواره ای قادر به مکان یابی هر جسم متحرک هستند، فقط کافی است که از نظر حافظه داخلی و میزان نگهداری شارژ باتری متناسب با شی متحرک موردنظر طراحی شده باشد. کافیست با قرار دادن آن در لباس ، کیف و یا سایر وسایل با یک تماس تلفنی از مکان و موقعیت آن آگاه شوید.

میزان دقت ردیاب شخصی مدل GF07 بستگی به میزان دید افق داشته و در محیط کاملا باز ۵ -۱۰ متر و در سایر مناطق به نسبت تراکم ساختمان های اطراف خطای نمایش موقعیت بیشتر می شود. میزان دقت ردیاب شخصی بستگی به میزان دید افق داشته و در محیط کاملا باز ۵ -۱۰ متر و در سایر مناطق به نسبت تراکم ساختمان های اطراف خطای نمایش موقعیت بیشتر می شود. انواع ردیاب شخصی و کاربرد آن : اکنون به موضوع ردیاب شخصی باز می گردیم.