فروشگاه انواع تجهیزات پزشکی ایرانی و خارجی

دستکش های صنعتی میداس از بهترین مواد اولیه (کتان ،لاتکس،پلی استر و نیتریل ) انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی تهیه شده است که در هنگام کار بسیار راحت ،انعطاف پذیر ، ضد لغزش و مقاوم در برابر پارگی میباشد. بزرگترین تولید کنندگان دستکش جراحی ایرانی کدامند؟ دستکشهای جراحی در دو نوع پودری و بدون پودر تولید میشوند. علت استفاده از این نوع دستکش در محیطهای ذکر شده، مقاومت بی نظیری است که این دستکش نیتریل به مواد شیمیایی نشان میدهند. در کنار این مزایا دستکش بیمارستانی لاتکس، آلرژی زا بوده و به همین دلیل از این نوع دستکش کمتر استفاده می شود. همچنین در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم بوده و برای افرادی که به لاتکس آلرژی دارند بسیار مناسب است.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی

این ماده تقریباً به مدت چهار دهه مورد استفاده قرار گرفت، قبل از آن مشخص شده بود که این ماده اثرات مضری برای کاربر دارد؛ لذا استفاده از این ماده کاهش و سپس متوقف شد. خرید دستکش یکبار مصرف لاتکس ۱۰۰ عددی نیز کاهش هزینهها را برای شما به دنبال دارد. قیمت دستکش نیتریل خارجی آبی رنگ بصورت عمده در سال ۱۳۹۸ بین ۲۳ هزار تا ۳۸ هزار تومان بوده است. دستکش نیتریل با رنگ آبی در میان افراد شناخته شده است و مقاومت خوبی در برابر ویروس کرونا دارد، اما مدت زمان استفاده از آن 8 ساعت است و میتواند با اتانول ضدعفونی شود؛ زیرا موجب جلوگیری از نفوذ ویروس کرونا خواهد شد. این مدل دستکش ها مانند لاتکس خیلی حالت کشسانی ندارند و ضخیم تر از لاتکس هستند.

دستکش لاتکس بدون پودر در حالت خشک یا مرطوب دارای مقاومت مناسب جهت حفظ امنیت و ایمنی مصرف کننده است . استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی از مهم ترین اصول برای هر کار و حرفه ای می باشد. به دنبال آن، در مارس 2016 ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (fda) پیشنهادی را برای منع استفاده پزشکی از آنها صادر کرد و در 19 دسامبر 2016 fda قانونی را وضع کرد که تمام دستکش های حاوی پودر برای استفاده پزشکی را ممنوع می کند. این نمایندگی ها دستکش لاتکس معاینه را هم عرضه می دارند. از این مراجع امکان این وجود دارد که لیست قیمت انواع دستکش لاتکس را هم بدست آورد. انواع مختلف دستکش یکبار مصرف در بازار تجهیزات پزشکی ایران وجود دارد.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی

امروزه این پودرها را از نشاسته ذرت تولید می کنند.انواع دستکش یکبار مصرف در حال حاضر یکی از شاخص های مهم در جهت حفظ سلامتی خود مصرف کننده بوده است که علاقمندان با خرید و استفاده کردن از این دستکش ها می توانند به دور از بیماری زندگی کنند. لیست قیمت انواع دستکش نیتریل مشکی را می شود از داروخانه ها و یا مغازه های فروش لوازم بهداشتی تهیه کرد. امروزه این پودرها را از نشاسته ذرت تولید می کنند. دستکش های نیتریل نوعی دیگر از دستکش های پزشکی می باشند که امروزه طرفداران زیادی دارند. از دستکش های پزشکی وقتی استفاده می شود که دستان شما بخواهد با مایعات بدن شخص دیگر مانند خون، ترشحات تنفسی، استفراغ، ادرار، مدفوع و غیره تماس پیدا کند.

اچ آی وی در خون، منی و مایعات واژن شخصی که به اچ آی وی آلوده است وجود دارد. دستکش های وینیل، دستکش هایی چند منظوره برای استفاده های عمومی و فعالیت هایی که نیاز به دقت لمسی در کار وجود ندارد، می باشند. تا بتوانند کارهایی که بهدقت و لمس بالایی نیاز دارند را به بهترین نحو انجام دهند. برای اینکه بتوان بهترین نوع دستکش را انتخاب کرد، نیاز است تا ابتدا از انواع آن اطلاعات کسب کرد. دو مدل اصلی از دستکش های پزشکی وجود دارد: دستکش معاینه و جراحی. لیست قیمت دستکش نیتریل پزشکی ,دستکش جراحی استریل یکی از نمونه های کاربردی محصولات یکبار مصرف در بیمارستان ها است. به صورت کلی دستکش جهت مراقبت از دست در حین تماس با اشیاء، مواد یا موجودات مختلف تولید شده است.

دستکش های ضد اچ آی وی دارای ۳ لایه ضخیم ضد برش به راحتی اجازه پارگی یا سوراخ شدن دستکش هنگام جراحی، در تماس با ابزار آلات تیز اتاق عمل مانند سرنگ، تیغ بیستوری و سرسوزن و غیره نمیدهد. یکی دیگر از قابلیت های مهم مصرفی این نوع دستکش ها غیر آلرژی زا بودن آن ها می باشد. در حال حاضر بهجای استفاده از پودر در داخل دستکشها، از یک نوع پوشش خاص برای داخل دستکشهای پزشکی استفاده میشود؛ که با این کار دیگر افراد از عوارض پودرها در امان هستند. قیمت دستکش نیتریل مشکی در بازار دستکش پزشکی ایران چقدر است؟ مواد اصلی سازنده دستکش نیتریل پلی استر و کتان است. به خاطر استفاده از وینیل (پلی وینیل کلراید) در تولید این محصول، جایگزینی مناسب برای افرادی است که به لاتکس حساسیت دارند.

دستکش های وینیل به عنوان دستکش معاینه هستند و استفاده کنندگان از آن ها، در برابر آلودگی ها استفاده می کنند. دستکش نیتریل چه کاربردی دارد؟ دستکش جراحی استریل یکی از نمونه های کاربردی محصولات یکبار مصرف در بیمارستان ها است. تفاوت اصلی دستکش جراحی با سایر دستکشهای معاینه (لاتکس ، نیتریل و وینیل) در استریل بودن دستکش است که علت اصلی استفاده از این محصولات در عملهای جراحی نیز میباشد. چرا دستکش های نیتریل بهترین نوع دستکش محسوب شده است؟ در واقع دستکش های وینیل نوع ضخیم تر و گشادتر از دستکش های لاتکس می باشند و همچنین در برابر اسیدها، قلیاها و الکل ها مقاومت خوبی دارند. دستکش های لاتکس دار برای پزشکی و مخصوصا عمل جراحی دارای نقش بسیار مهمی هستند.

قیمت انواع دستکش پزشکی

در مقابل دستکشهای جراحی باید در عین ظرافت مقاوت خوبی در برابر سوراخ شدن و نفوذ خون و عفونت داشته باشند. جالب است بدانید که در برابر موادی مانند اسید فسفریک، هیدروکلریک ونیتریک کرومیک مقاوم هستند. لاتکس مایعی شیری رنگ است که از گیاهی به نام Hevea Brasiliensis استخراج میشود. دستکش نیتریل آبی رنگ را معمولا به دندان پزشک ها معرفی می کنیم. دستکش های نیتریل در سایزهای متفاوت در دسترس می باشند، کوچک ،بزرگ، پودر دار و بدون پودر. متفاوت از همه جا برای فروش موجود کرده است . دستکش یکبار مصرف در بسته بندی متفاوت از جمله وینیل نیتریل و لاتکس متنوع است و در بسته بندی کاربرد دستکش موارد مصرف و مشخصات آن ذکر شده مثلا دستکش نیتریل مثل که انواع دستکش معاینه و جراحی و انواع دستکش آزمایشگاهی را دارد ودر بسته بندی مشخص است.و سایز دستکش نیز در بسته بندی ذکر شده و معمولا هر بسته ده تایی و هر کارتن ان صدتایی است.بسته بندی ها نیز دارای رنگ های متفاوت و طرح های مختلف است که مخصوص هر مارکی می باشد.

پزشکی ، دندان پزشکی ، جراحی و …

GLOVE بسته 100 عددی ( 50 جفت )surgical glovesویژگیهای دستکش جراحی لاتکس استریل سایز ۸ … تفاوت اصلی دستکش جراحی با سایر دستکشهای معاینه (لاتکس، نیتریل و وینیل) در استریل بودن دستکش است که علت اصلی استفاده از این محصولات در عملهای جراحی نیز میباشد. دستکش جراحی که به نام دستکش پزشکی نیز شناخته میشوند، از لاتکس طبیعی ساخته شدهاند. پزشکی ، دندان پزشکی ، جراحی و … دستکش ها از نظر جنس به چند دسته تقسیم می شوند: دستکش های پزشکی لاتکس، دستکش های پزشکی وینیل، دستکش های پزشکی نیتریل و دستکش های نایلونی. دستکش صنعتی لاتکس دو رنگ استادکار (3 لایه) قیمت کالا بدون تخفیف. دستکش کف مواد نیتریل استادکار : الزام قانونی و ترغیب کارگران به استفاده از لوازم ایمنی، بدون تهیۀ تجهیزات حفاظت فردی استاندارد و البته راحت، سیاستی بیهوده است که توان تأمین ایمنی در محیط کار را نخواهد داشت.

البته یکی دیگر از ویژگی های خوب این نوع دستکش این است که نسبت به دستکش های لاتکس گشادتر و ضخیم تر هستند. قیمت دستکش وینیل حریر نسبت به برند های خارجی دیگر پایین تر است در صورتی که از لحاظ کیفیت با یکدیگر برابری می کنند. دستکشهای لاتکس در برابر باکتریها و ویروسها بهترین محافظت را دارند در حالی که دو مورد دیگر در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالاتری از خود نشان میدهند. البته دستکش نیتریل علاوه بر محافظت در برابر مواد شیمیایی در برابر ویروسها هم محافظت بالایی دارد. البته حساسیت هایی که در ادامه ذکر شده برای همه استفاده کنندگان از این نوع دستکش ایجاد نخواهد شد .کمترین حساسیتی که ممکن است برای دستتان با استفاده از دستکشهای لاتکس ایجاد شود، به صورت خشکی، خارش، سوزش، پوسته ریزی و قرمزی پوست است که در اثر استفادهی مداوم از لاتکس دیده میشود.

اجناس با کیفیت را ارزان تر از همه جا، اینجا بخرید.

محصولات مورد نظر گشاد هستند و به پوست دست نمی چسبند که کارایی شان را راحت و آسان می کند. این پودر جذب پوست نشده و در مدت طولانی نیز سلولهای آن را تحریک نمیکرد. اجناس با کیفیت را ارزان تر از همه جا، اینجا بخرید. علت محبوبیت دستکشهای این برند در بازارهای ایران و جهان، کیفیت بالا و قیمت مناسب آنها است. در ساخت این دستکشها از مواد ضد حساسیت استفاده میشود تا باعث بروز هیچ گونه مشکل برای افراد نشوند. فروش انواع دستگاه بافت دستکش کار و تولید دستکش روکش زن لاتکس و نیتریل (لاتکس زن ضد برش ایمنی)، با قیمت های مناسب در صنعت فروش دستگاه دستکش بافی و خط تولید انواع دستکش لاتکس و نیتریل ضد برش را از نورا صنعت انتظار داشته باشید.

دستکش های ایمنی – ایمن ابزار نیک- قیمت دستکش های پزشکی نیتریل کاردینال در نپال ,دستکش pvc: دستکشهای pvc دارای قیمت کم و مقاومت خوبی هستند. قیمت دستکش لاتکس گوناگون است. اکنون با مطالعه مقاله اطلاعاتی در مورد خرید دستکش لاتکس به قیمت عمده بدست آورده اید. این دستکش ها در انواع پودری و بدون پودر موجود هستند. قیمت دستکش کار کف نیتریل به صورت عمده در سطح بازار با تمامی جزئیات لازم موجود می باشد. در میان انواع دستکش های موجود در بازار، کدام انتخاب بهتری است؟ دستکش نیتریل از لاستیک مصنوعی ساخته شده و برای کسانی که به لاتکس حساسیت دارند بسیار مناسب است. قیمت: 6,000 تومان. برای چانه زدن با فروشنده ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

در هنگام خرید دستکش پزشکی به چه نکاتی توجه کنیم؟نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش. این نوع دستکش در حقیقت یک دستکش جراحی است که از آن، هم می توان در مکان های پزشکی استفاده کرد و هم به منظور عدم انتقال بیماری ها در همه مکان ها آن را مورد استفاده قرار داد. دستکش لاتکس و انواع دستکش های جراحی از طریق سایت تجهیزات پزشکی افراطب تهیه کنید. در هنگام خرید دستکش پزشکی به چه نکاتی توجه کنیم؟ دستکش معاینه نیتریل مای گلاو (My Glove) ساخت مالزی مناسب برای انواع مصارف پزشکی و دندانپزشکی و عمومی. قیمت دستکش جراحی استریل در فروشگاه های عرضه کننده انواع تجهیزات پزشکی قابل دسترسی است. با این حال ، دستکش های غیر لاتکس هنوز در روش های جراحی جایگزین دستکش های لاتکس نشده اند.

مقایسه دستکش کف نیتریل با کف لاتکس.

بااینحال در کاربردهای حساس مانند جراحی معمولا استفاده از دستکش جراحی پودری توصیه نمیشود. دستکش جراحی , لاتکس , نیتریل , بهداشتی , آرایشگاهی , وینیل. لازم به ذکر است که در ترکیبات این دستکش از مواد ضد حساسیت استفاده میشود؛ از اینرو برای افرادی که آلرژی دارند انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. دستکش نیتریل نیتکس جزو دسته دستکش های معاینه بدون پودر و ضد حساسیت است که انعطاف و دوام بیشتری به نسبت دستکش های لاتکس دارند. مقایسه دستکش کف نیتریل با کف لاتکس. مقاومت دستکش های نیتریل در برابر گرما، سرما و مواد شیمیایی مناسب است و به دلیل همین ویژگی های برتر، از مراکز درمانی گرفته تا صنایع سنگین و شیمیایی کاربرد دارند.

دستکش جراحی کم پودر DR.همچنین این دستکشها در برابر سرما و گرما نیز دچار تغییر شکل نمیشوند. این دستکشها در بیمارستانها توسط پزشکان، پرستاران و سایر پرسنل، تکنسین آزمایشگاهها، دندانپزشکان و داروسازان استفاده میشوند. دستکش نیتریل | لیست قیمت و خرید دستکش نیتریل – بیوتی سنتر- لیست قیمت دستکش نیتریل دستکش جراحی لاتکس بزرگ ,دستکش نیتریل یکی از انواع مختلف دستکش های پزشکی است که در بیمارستانها، آزمایشگاهها، درمانگاهها و… دستکش جراحی کم پودر DR. قیمت دستکش یکبار مصرف جراحی 33250 موارد کاربرد دستکش لاتکس. دستکش نیتریل مناسب ترین دستکش برای تمیز کاری میباشد. از 69,000 تومان. برای خرید عمده این محصول، با ما تماس بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال شما پاسخ دهیم .