فردی گیبس: ‘جزی ممکن است از گوچی مانه عذرخواهی کند’

فردی گیبس در نبرد Verzuz جیزی و گوچی مانه سنگینی کرده است. و او به وضوح تحت تأثیر رویکرد اولی قرار نگرفت.

گیبس اندکی پس از پایان نبرد ، در توئیتی نوشت: “ممکن است جیزی نیز عذرخواهی کند.”

ظاهراً بومی گری ، ایندیانا ، به اظهارات Jeezy در مورد گوچی در مرحله مسابقه پنجشنبه شب اشاره داشت. برای کسانی که هماهنگ نبودند ، گوچی جسارتاً در سال 2012 آهنگ “حقیقت” را بازی کرد که در آن او رئیس CTE World را هدف قرار می دهد و به مرگ همکار جیزی ، پوکی لوک اشاره می کند. جیزی به طرز شگفت آور آرام و تقریباً عذرخواهی به این حرکت سرد پاسخ داد.

جیزی قبل از برجسته ساختن میراث خود و گوچی گفت: “من دستم را دراز کردم زیرا من یک مرد واقعی هستم.” “… بیست سال. و وقتی گفتم من می خواهم این فرهنگ را برای فرهنگ انجام دهم ، این همان چیزی است كه می خواستم انجام دهم. فرهنگ. شما من را احساس می کنید؟ من و شما ، از کجا آمده ایم ، چه چیزی را تجربه کرده ایم ، n *** a ، ما. “

جیزی و گوچی در نهایت با توجه به نتایج مثبت ، نبرد را خاتمه دادند ، زیرا آنها ظاهرا گوشت گوساله خود را با اجرای آهنگ مشترک “Icy” در سال 2005 له کردند.

اگرچه بسیاری از طرفداران آشتی را تأیید کردند ، اما گیبس به وضوح فکر کرد که این حرکت باعث می شود Jeezy ضعیف به نظر برسد. او اظهار نظر مشابهی را اوایل این هفته در شبکه های اجتماعی مطرح کرد ، و س questionال کرد که چرا جیزی مایل است در همان اتاق گوچی متهم شود ، که به اتهام قتل پوکی لوک متهم شد – و وی نیز تبرئه شد.

گیبس و جیزی همچنین یک دشمنی دیرینه داشته اند که در “درمان برای روح من” از آلبوم جدید جیزی به آن پرداخته شده است رکود اقتصادی 2.

وی در مورد گیبس که در سال 2011 به برچسب CTE World خود امضا کرد رپ کرد. “اگر 1-5 سحر من نبود ، من آنها را لمس می کردم / وقتی این گریه با گیبس پایین آمد ، من نمی توانستم به او اعتماد کنم.” سرمایه خود را به سختی به دست آوردم ، نانم را گره زدم / اما او سعی می کند به شما بگوید که من ناقص هستم ، این در ذهن او است / این اتفاق می افتد به همان روشی که من آن را گفتم ، خوب به تنهایی / و اگر صادقانه بگویم ، در مورد شما گانگستا نیست ، این را تنها بگذارید ، بله. “

جیزی در مصاحبه اخیر خود با آنجی مارتینز ، در مورد این مسیر توضیحاتی را ارائه داد و توضیح داد که چرا وی انتخاب نام گیبس را انتخاب کرده است.

وی گفت: “احساس می كنم آنچه را كه گفتم گفتم ، زیرا من می فهمم كه مردم می خواهند س questionsالاتی بپرسند اما این شغل من است. “چنین احساسی دارم – نظر من نظر من است. کسی آن را دوست ندارد ، باید آن را بفهمد. اما بسیاری از این مواد سنگین بودند” زیرا این درست مثل دهه ها گمانه زنی بوده و شما لعنتی هستید ، این واقعاً چنین اتفاقی نیفتاده است. این برای من واقعی گله است زیرا این زندگی واقعی است و وقتی اعتبار و اعتبار شما زیر سوال می رود و شما آن را محکم نگه دارید ، باید واقعاً تعجب کنید که چه کسی واقعی است. “