فرانک اوشن به آلبوم جدید در طول مدت‌ها منتظر مجموعه کواچلا اشاره می‌کند

فرانک اوشن در جریان مجموعه کواچلا که مدتها در انتظارش بود در یکشنبه شب به آلبوم جدیدی اشاره کرد.

چه کسی امشب مواد مخدر مصرف می کند؟ چه کسی در حال حاضر بالاست؟» اوشن در طول ست خود که تقریباً یک ساعت عقب تر از برنامه شروع شد، از جمعیت پرسید. “خیلی طولانی شده است. همه در مورد اینکه چقدر گذشته صحبت می کنند. مثل این است که “خیلی وقت است، خیلی طولانی شده است.” اما دلم برات تنگ شده من می خواهم در مورد اینکه چرا ما اینجا هستیم صحبت کنم زیرا به خاطر یک آلبوم جدید نیست. … نه اینکه وجود دارد نه یک آلبوم جدید اما در حال حاضر وجود ندارد. نه، سرد، سرد. الان درست نیست.»

اوشن از آنجا به خاطرات کواچلا که با برادرش رایان بروکس که در سال 2020 در یک تصادف رانندگی جان باخت را بازتاب داد.

او گفت: «در چند سال گذشته، زندگی من خیلی تغییر کرد. من و برادرم خیلی به این جشنواره آمدیم. احساس می‌کنم نصف بار به اینجا کشیده شده‌ام، زیرا از گرد و غبار اینجا متنفرم. من همیشه با یک عفونت تنفسی زخم می‌کنم یا شما چه چیزی دارید. بنابراین من دوست دارم از آمدن خودداری کنم. اما من همیشه به اینجا می رسیدم. یکی از بهترین خاطرات من تماشای Rae Sremmurd با برادرم است.

همانطور که اوشن برای جمعیت توضیح داد، برادرش “خیلی هیجان زده” بود که یکشنبه شب آنجا بود.

اوشن می‌گویم: «می‌خواهم بگویم از حمایت‌ها، گوش‌ها و عشقی که در تمام این مدت داشتی، تشکر می‌کنم». “اجازه دهید به این آهنگ ها برگردم.”

در آخرین لحظه، هواداران در خانه مطلع شدند که مجموعه Ocean به عنوان بخشی از پوشش گسترده یوتیوب جشنواره پخش زنده نمی شود. علاوه بر این، احتمالاً به دلیل تاخیر در زمان شروع، ست Ocean نیز به ظاهر کوتاه بود.

او در پایان اجرای خود گفت: «به من می گویند که منع آمد و شد است، بنابراین این پایان نمایش است.

Complex برای اظهار نظر در مورد سردرگمی پخش زنده با Coachella تماس گرفته است. این داستان ممکن است به روز شود. در زمان نگارش این مطلب، مشخص نبود اجرای برنامه ریزی شده اوشن در دومین آخر هفته جشنواره پخش خواهد شد یا خیر.

این آخر هفته برای جشنواره 2023 واقعاً انباشته بود. در روز جمعه، مجموعه کلاسیک blink-182 چندین نسل از تماشاگران جشنواره را با مجموعه‌ای تحسین‌برانگیز که 25 سال بازدید را در بر می‌گرفت، به‌علاوه آخرین رتبه برتر جدول آنها «EDGING» را گرد هم آورد. همچنین در روز جمعه، The Weeknd ظاهر غافلگیرکننده خود را داشت و طی آن آهنگ جدیدی از سریال آینده خود در HBO را پخش کرد. بت. تیتر جمعه Bad Bunny بود که با این کار تاریخ ساز شد.