فرانک اوشن انتشار وینیل را رد می کند و بازپرداخت را صادر می کند

Frank Ocean اقدام به انتشار وینیل خود با آهنگ جدیدی بدون نام کرده است که فروش آن در فوریه در سایت وی آغاز شد.

چند ماه قبل از آن ، خواننده فاش کرد که وینیل 7 اینچی را برای آهنگی تحت عنوان “دیو کوچک” منتشر خواهد کرد. با این حال ، اعلامیه بعدی او حاکی از این بود که وینیل در واقع یک آهنگ جدید بدون نام دارد. ریمیکس آرکا از “شیطان کوچک” در قسمت 9 Ocean’s به نمایش درآمد رادیو بور در پایان سال 2019.

اوشن خبر وینیل لغو شده را از طریق ایمیل منتشر کرد. در این پیام آمده است: “به دلیل حوادث امسال ، فرانك دیگر آهنگی را كه شما از طریق وینیل خریداری كرده اید منتشر نخواهد كرد.” “ما خرید شما را از خرید این کالا بازپرداخت خواهیم کرد و کالاهای اضافی در سفارش شما از هفته آینده ارسال می شوند.” ادامه داد: “ما از درک شما سپاسگزاریم و برای شما آرزوی عشق ، مثبت و سلامتی داریم.”

در ماه های اخیر ، اوشن طرفداران را به رای دادن ترغیب کرد و حتی میزبان ثبت نام رای دهندگان در وب سایت خود بود. “همه چیز جعلی است. مشکل این است که نیست. ”او در اینستاگرام نوشت. برخی می گویند: “دونالد رئیس جمهور است و حتی اگر در این رقابت شکست بخورد ممکن است کاخ سفید را ترک نکند. رای دهندگان تماشای او به بیرون کشیدن سرگرم کننده تر از این بحث ها خواهد بود. “