فرانسوی The Kid پروژه جدید 18 آهنگی “بدون سیگنال” را به اشتراک می گذارد

بازی فرانسوی The Kid با سرعتی چشمگیر ادامه دارد. سال گذشته تنها در همین زمان بود که او اولین آلبوم خود را منتشر کرد. هرگز معمولی نبوده است، اما او با میکس جدیدش بازگشته است بدون سیگنال.

ما اولین طعم پروژه را در اکتبر با “White Wine”، پس از آن “Snow” در دسامبر، “Single Player” در فوریه و سپس تصاویری رسمی برای “Quiet Kid Freestyle” چند هفته پیش دریافت کردیم. حتی با وجود تمام این اتفاقات، او هنوز هم فرصتی برای کنار گذاشتن همکاری با Rema، KR$NA، Russ Millions، A1 x J1، و Jul پیدا کرد. با این حال، اکنون او کاملاً به حالت میکس بازگشته است.

بدون سیگنال دارای 18 آهنگ است و او را می بیند که در قلمروهای کمی متفاوت است و تأثیرات جدیدی را در برند خود از رپ بریتانیا ایجاد می کند. به عنوان مثال، در «به من توجه کن»، فرنچ یک ریشه تقریباً گرانجی می‌گیرد و آوازهایش را روی قلاب نشان می‌دهد و عناصر مته را با یک ریف گیتار گوشتی تکمیل می‌کند. اگرچه این هنوز به طور قطع یک پروژه رپ است، اما آواز خواندن او یک موضوع تکراری در سراسر جهان است، همانطور که سبک تولید غم انگیز و کلیدهای دلپذیر پیانو نیز همینطور است.

تا حدودی تعجب آور است که هیچ هنرمند مهمان در مجموعه حضور ندارد، و فرنچ تیم تولید را با توجه به طول پروژه با ضرب آهنگ هایی از Love Life، Ben Stancombe، دوقلو دو، Prodag، Cdot، chucks، M1OnTheBeat نسبتا کوتاه نگه داشته است. و کوس فینگر.

برای جشن آزادی بدون سیگنالفرانسوی The Kid آهنگ‌های جدید را برای یک تور بریتانیا و اروپا در سراسر ماه می و ژوئن در راه است، از جمله 11 تاریخ در بریتانیا و سپس نمایش‌هایی در فرانسه، آلمان و هلند. شما می توانید جزئیات این تور را در اینجا و در شبکه های اجتماعی او بیابید.

جریان بدون سیگنال به طور کامل در زیر