فارل حضور لویی ویتون در چیزی در آب را توضیح می دهد: “آنها بخشی از داستان من هستند”

از دیدن یک قلعه شنی در ساحل نباید تعجب کنید. اما اگر 30 فوت ارتفاع داشته باشد و از 366 تجسم مجدد از تنه های Malle-Haute تشکیل شده باشد، ممکن است سرها را برگرداند. این همان چیزی است که لویی ویتون این آخر هفته برای جشنواره چیزی در آب فارل در ویرجینیا بیچ برپا کرد.

فارل در ماه فوریه به عنوان مدیر هنری مردانه در Louis Vuitton انتخاب شد، از این رو قلعه شنی، و اگرچه اولین مجموعه او تا ژوئن عرضه نمی شود، ما در حال حاضر شاهد اجمالی از مسیری هستیم که او ممکن است در طول مدت تصدی خود به سمت این برند برود. لویی ویتون همچنین با انتشار مجموعه‌ای محدود از تی‌شرت‌های تحت تأثیر ویرجینیا، هودی و ژاکت جین با چاپ Damier با قیمت‌های بین 860 تا 3050 دلار، از جدیدترین مدیر خلاق مردانه خود حمایت کرد. هرکدام دارای لوگوی LV بودند که در شعار سفر ایالت «ویرجینیا برای عاشقان است» قرار داده شده بود. اگرچه خانه مد فرانسوی با خالق این جشنواره گره خورده است، اما دیدن لویی ویتون با چنین حضور چشمگیری در ویرجینیا بیچ همچنان غیرمنتظره بود.

“این برای آنها مهم بود. هل دادند. آنها می خواستند اینجا باشند. لباس او شامل یک ژاکت پرفکتو چرمی مونوگرام LV قهوه ای بود که با یک تی شرت سفید، شلوار چرمی مشکی، و یک جفت چکمه برفی LV Trainer سفید درشت بود. زنجیرهای طلایی مختلفی از گردنش آویزان شده بود و عینک آفتابی اشکی شکل از همکاری او با تیفانی و شرکت که هنوز منتشر نشده بود، چشمانش را پوشانده بود. وقتی من در آن میکس تیپ بودم، در ذهن من: پیش درآمدو من گفتم، “من فقط قراردادم را با LV دوباره مذاکره کردم.” مثل 05 یا 06 بود. من قبلاً مارک را ملاقات کرده بودم [Jacobs] مانند سال 03 و من فکر می کنم عینک آفتابی در سال 04 عرضه شد. من حدود 20 سال است که با آنها کار می کنم، برادر. فکر می‌کنم آنها می‌دانند که آنها بخشی از تاریخ من هستند و من نیز بخشی از تاریخ آنها هستم.»

فارل آخر هفته را با کت پرفکتو که در چند هفته گذشته پوشیده بود همراه با یک ژاکت موتو سبز و سبز لیمویی جدید پوشیده از لوگوهای متبلور که شنبه شب روی صحنه برای ست تیتراژ خود پوشیده بود، به تاریخ اضافه کرد. هر دو قطعه سفارشی هستند که به طور رسمی توسط فارل طراحی شده اند، اما بخشی از مجموعه اولیه او نیستند. در حالی که فارل جزئیات خود را در مورد ژاکت مونوگرام که در خلال مصاحبه ما پوشیده بود حفظ می کرد، او توضیح کوچکی در مورد عبارت «شاه شاگرد» که با میخ های طلایی در پشت ژاکت نوشته شده بود، ارائه داد.

“من برای همیشه دانشجو خواهم بود. من همیشه یک دانش آموز خواهم بود. فارل می گوید: پادشاه شاگرد.

دیگر نکات برجسته آخر هفته سه روزه شامل راه اندازی انحصاری همکاری جدید آدیداس سامبا فارل، مجموعه های برجسته از افسانه هایی مانند کید کودی و لیل وین و حتی حضور شگفت انگیز بازیگرانی مانند دیدی و کریس براون بود که به فارل روی صحنه پیوستند. متأسفانه هوای سخت مانع برگزاری جشنواره سه روزه شد. زمان شروع روز جمعه برای مقابله با باران شدید از ساعت 12 به 5 بعد از ظهر عقب افتاد و آنها نمایش های یکشنبه را به طور کامل لغو کردند. با وجود مشکلات، فارل تعطیلات آخر هفته را جشن گرفت و نسبت به سال آینده چیزی در آب خوشبین بود.

حتی در طول این گردباد و طوفان رعد و برق در حال حاضر که من تایپ می کنم، ما بهترین هستیم. از شما متشکرم که به افرادی که به اینجا سفر می کنند، انرژی و عشقی که فقط ما می توانیم بدهیم، دادید.» “سال آینده، اقدامات بیشتر، کالاهای بیشتر، غذای بیشتر … فقط بیشتر!”

بعدازظهر شنبه، فرصتی داشتیم تا با فارل در میان تعطیلات آخر هفته‌ی شلوغش بنشینیم و از او درباره کت چرمی لویی ویتون که به نظر نمی‌رسد از پوشیدن آن دست بکشد، پروژه جدید آدیداس، رزرو مجموعه‌های متنوع Something in the Water و رزرو از او بپرسیم. بیشتر.

این مصاحبه برای وضوح کمی ویرایش و فشرده شده است.