فارل برای کمک به کارآفرینان سیاه پوست و لاتینکس اقدام به راه اندازی غیرانتفاعی جدید می کند

فارل ویلیامز با خلق جاه طلبی غیرانتفاعی جدید خود به شیرخوارگی خود ادامه می دهد.

فارل ابتکار جدید را روز سه شنبه اعلام کرد. در بیانیه ای ، او ادعا کرد که ناآرامی های داخلی که باعث تحریک سال 2020 شد ، وی را وادار به ایجاد سازمانی برای حمایت از کارآفرینان سیاه پوست و لاتینکس کرد که در حال راه اندازی فناوری ، طراحی ، مراقبت های بهداشتی ، محصولات مصرفی و خدمات نوپا هستند. با این کار تهیه کننده / رپر / خواننده / آهنگساز فیلم امیدوار است زمینه بازی را برای مبتکران اقلیت فراهم کند.

در این بیانیه آمده است: “حوادث و فجایع اخیر ، شکافهای شدید موجود در تجربه آمریکا را نشان داده است و در حالی که مدتهاست که کارآفرینی اصل و رویای آمریکایی است ، افراد حاشیه نشین با موانع طولانی مدت موفقیت روبرو شده اند.” “با جاه طلبی سیاه ، هدف کمک به تقویت خط تولید کارآفرینان با استعداد و از بین بردن شکاف فرصت ها و ثروت ناشی از دسترسی محدود به سرمایه و منابع است.”

جاه طلبی سیاه با معرفی جایزه Black Ambition HBCU به تقویت این “خط لوله” کمک می کند. این مشارکت به دانشجویان فعلی یا سابق HBCU اجازه می دهد شرکت خود را برای بررسی انتخاب کنند. پس از بررسی ، برنده جایزه 1 میلیون دلاری دریافت می کند و حداقل 9 تیم اضافی جوایز کمتری برای استفاده در مشاغل خود دریافت می کنند.

همراه با فارل ، تیم مشاوره Black Ambition شامل پشتیبانی از Bridgespan Group – یک سازمان غیر انتفاعی جهانی است که به سازمان های مأموریت محور ، سازمان های غیرانتفاعی ، خیرخواهان و سرمایه گذاران تأثیرگذار و همچنین ویرجیل ابلوح از آف وایت (که همچنین آرم Black Ambition را ایجاد کرده است) مشاوره می دهد. و طرح مفهوم هویت). جاه طلبی سیاه همچنین از مارک های همکاری با فارل مانند آدیداس و شنل و همچنین ابتکار چان زاکربرگ ، بنیاد راکفلر ، تونی Chocolonely و بنیاد ویزا پشتیبانی می کند. این شرکت در حال دریافت کمک های شخصی از رون کانوی ، SV آنجل و جونا پرتی است در حالی که ماتل و تونی Chocolonely محصولات خود را با درآمد حاصل از Black Ambition عرضه می کنند.

جاه طلبی سیاه پس از پیوستن فارل از طریق شبکه جدید OTHERtoneMedia به دنیای پادکست پیوست. او در حال انجام این کار است که با اولین نمایش دیگر آهنگ با فارل ، اسکات و فام لی در 7 دسامبر ، و قسمتهای جدید هر دوشنبه در حال کاهش است.