عکس بدون پیراهن دریک منجر به این گمانه‌زنی می‌شود که او روی شکمش کار کرده است

دریک اخیراً عکسی بدون پیراهن را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که این گمانه زنی را در میان طرفداران ایجاد کرده است که او کارهای زیبایی انجام داده است.

تصویر دریک را در حالی نشان می دهد که چیزی بیشتر از یک حوله دور کمرش پیچیده شده است. او در توضیح آن نوشت: «5 دقیقه فرو رفتن سرد برای روح».

تصویری که دریک در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است
تصویر از طریق اینستاگرام

مدت کوتاهی پس از به اشتراک گذاشتن این پست، طرفداران شروع به زیر سوال بردن صحت عضلات شکم او کردند. برخی از افراد پیشنهاد کردند که او به جای عمل واقعی، شکم “شکم” یا “لیپو” را انجام دهد. دیگران تاکید کردند که عکس او را با قفسه سینه مشخص نشان نمی دهد.

در مورد موضوع دریک و اصالت، او اخیراً احساسات خود را در مورد موسیقی با کمک هوش مصنوعی کاملاً روشن کرده است. او در اینستاگرام در پاسخ به نسخه‌ای از صدای او که با آهنگ موفقیت‌آمیز Ice Spice به نام «Munch» رپ می‌کند، در اینستاگرام نوشت: «این آخرین نی است». همچنین چندین آهنگ جعلی دریک به صورت آنلاین منتشر شده است که از هوش مصنوعی برای تقلید صدای او استفاده می‌کنند. او در این مورد نظری نداده است، اما گروه موسیقی جهانی شروع به صدور اعلامیه‌های حق چاپ برای حذف مطالب از سرویس‌های پخش کرده است.