عموی King Von می گوید همکاران Rapper همیشه با Quando گوشت گاو خواهند داشت

به قول موب دپ بدنام ، “جنگی در جریان است که هیچ کس از آن در امان نیست.”

در طی مصاحبه اخیر با تلویزیون Fucious ، عموی King Von ، Range Rover Hang ، ادعا کرد که OTF و O-Block همچنان فشارهای خود را بر Quando Rondo وارد می کنند.

Range Rover Hang در پاسخ به این س askedال که آیا خواننده رپ قادر به اجرای مجدد برنامه است یا خیر ، گفت: “نه ، منظورم این است که او می تواند از بین شکاف ها عبور کند ، اما این برای او زشت است.” “Niggas امتیازاتی برای اثبات به دست آورد. این یک نکته واقعی بود. آنها یک واقعی را کشتند و ما هرگز به چنین کسی دست نخواهیم داد.”

اظهارات Hang پس از لغو چندین نمایش Quando Rondo به دلیل تهدیدهای ایمنی عمومی صورت می گیرد. شنیده ها حاکی از آن است که افرادی که با وون در ارتباط بوده اند پس از اینکه ادعا کرده اند بر سر خواننده موسیقی رپ امتیاز می گذارند ، بلیط نمایش های Rondo را می خرند. به ازای هر Range Rover Hang ، این طغیان عصبانیت و غم و اندوه به این دلیل است که King Von یکی از شخصیت های محبوب جامعه بود.

هانگ ادامه داد: “شگفت زده ای که اولین 100000 دلار خود را می گیرد و آن را از دست می دهد.” “حقیقت واقعی فراری من به او زنگ زد ،” چرا هنوز هیچ اتومبیلی نمی گیری؟ ” [Von] گفت ، “من می خواهم اطمینان حاصل کنم که شگفت زده های کاپوت صاف هستند. من می خواهم از صحیح بودن خانواده ام اطمینان حاصل کنم و می خواهم 100 عدد دوچرخه برای بچه ها بخرم و اوبلاک بخرم.

Quando Rondo علی رغم اینکه بخشی از یک وضعیت ناخوشایند است ، اظهار داشت که او و تیرانداز ، لول تیم ، برای دفاع از خود عمل می کردند. وی همچنین آهنگی را به نام “پایان داستان” منتشر کرد که صریحاً در مورد مرگ وون و پول ادعا شده برای آسیب رساندن به او صحبت می کند. Range Rover Hang با قطعه ای از خودش ، “داستان ادامه دارد” به آهنگ Quando و مرگ Von پاسخ داده است.

خارج از این گوشت گاو ، میراث فون با انتشار اولین موزیک ویدیو پس از مرگ او ، “داستان وین” ادامه دارد.