عطاری آنلاین دیجی کالا – خرید محصولات ارگانیک و طبیعی

اسرارالشفاء اولین عطاری آنلاین با انواع کرم های گیاهی ، خرید بازوبند حرز و داروی امام کاظم ع در خدمت هموطنان محترم می باشد. شرایط مجوز شامل کاشی کاری یا سرامیک کل فروشگاه تا سقف و نصب دوربین های مدار بسته است. ترجمه صحیح عطاری به فرانسه Apothicaire میباشد و لغت Ittar و یا Attar برای عطاری صحیح نیست. عطاری محل کسب عطار است و محلی است برای عرضه و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی، گیاهان دارویی، عرقیات گیاهی، و در کل مفردات استاندارد و بهداشتی و فرآوردههای طب سنتی ایرانی که توسط شرکتهای مجاز و معتبر تولید شده باشند و عطار کسی است که به اصول شناشایی، خواص و نگهداری و عرضه این موارد آگاهی کافی داشته باشد.

اما فروشگاه اسرارالشفاء اولین عطاری آنلاین فضای مجازی نیز عطاری ها را به جمع فروشندگان اینترنتی محصولات اضافه کرد و دیگر نیاز نیست وارد یک مغازه سنتی شوید و خواص تک تک محصولات را بپرسید کافیست وارد عطاری آنلاین اسرارالشفاء شوید و محصول مورد نظر خود را توضیحات کامل جستجو و خرید کنید. همچین خرید فیکوس سه شیره از فروشگاه اسرارالشفاء که ترکیبات بسیار انرژی زا و دارای خواص مفید است و برای کم خونی نیز توسط حکمای طب سنتی توصیه و تجویز می شود ، فیکوس سه شیره از ترکیبات شیره توت و شیره انگور و شیره خرما تشکیل شده است که ترکیبشان بسیار برای مفاصل و استخوان ها و همچنین رفع یبوست مفید است.

در حالی که در مراجعه حضوری شاید فروشنده فرصت کافی برای توضیح دادن به شما را نداشته باشد. سلامتی برای شما بعد از دریافت کارت بهداشت ، اتحادیه به شما مجوز می دهد و می توانید شروع عطاری و گیاه دارویی ماجد بن حکیم به کار کنید. اولین قدم عملی برای تأسیس عطاری ، اخذ مجوز از انجمن عطاری است که با درخواست شخص شروع می شود ، سپس طبق این درخواست ، برای بازدید از محل مورد نظر و تهیه کارت باید به وزارت بهداشت مراجعه کنید. تجهیزات خاصی هم برای این کسبوکار نیاز نیست؛ شما باید یکسری قفسه و محفظه برای نمایش و نگهداری داروها و گیاهان داشته باشید که به گفته فعالان این عرصه بین دو تا چهار میلیون هزینه دربردارد.

در بخش راه اندازی عطاری ما کلیه مسیرهای برای راه اندازی را برای شما فراهم می کنیم. در بخش محصولات طب سنتی شما می توانید خرید دوسین را که از بهترین و مقوی ترین ترکیبات موجود در طب سنتی واسلامی است تهیه کنید که این معجون ترکیبی از عسل طبیعی با بهترین کیفیت و مقدار مشخصی دانه سیاهدانه است که ترکیبی جادویی و بسیار تاثیرگذار را به وجود می آورد و اگر صبح ها یک قاشی چایی خوری خورده شود بسیار عالی است.