عروسک آسیایی شایعات گوشت گاو بین King Von و YoungBoy را انکار می کند

با استفاده از اصطلاحات نامشخص ، آسیای عروسک وجود هر نوع گوشت گاو معوجی را که بین YoungBoy Never Broke Again و King Von قبل از مرگ خواننده رپ اخیر در اوایل ماه جاری وجود داشت ، انکار کرد.

این شایعات همچنان ادامه داشت ، بیشتر به دلیل ارتباط YoungBoy با Quando Rondo (که قبل از تیراندازی و کشته شدن در پارکینگ خارج از یک باشگاه در آتلانتا در 6 نوامبر در درگیری با Von درگیر بود).

اما به گفته عروسک آسیایی ، علی رغم حدس و گمان های مداوم در اینترنت ، چنین دشمنی وجود نداشته است.

“من یک آهنگ با یانگ بوی گرفتم. وون یک ترانه با یانگ بوی داشت. چه کسی اوپ است؟” او در فیلم زیر گفت. “فقط opps است که شما مردم الاغ را در تجارت mothafuckin” ما عوضی نگه دارید. عوضی به داستان mothafuckin من بازگردید. “

گرچه به نظر می رسد که او تمام شده است ، اما او این کار را نکرد. او با رشته ای از انکارهای مشابه ، کمی بیشتر به آن افزود.

“این n *** a talkin” در مورد mothafuckin ‘opps ، “او ادامه داد. “این حتی اقدامات او نیست. الاغ دلقک خود را در بیاورید. شما حتی نمی دانید چه دمار از روزگار شما صحبت می کند. اینگونه است که شما می دانید شما فقط صحبت می کنید. همه شما همه اینها را درست می کنید گه در همه چیز “mothafuckin” سر است زیرا گه به ​​نظر خوب می آید و آن گه خوب به نظر می رسد اما این نیست. ”

روحیه این احساس مطابق با نظرات مشابهی است که وون قبل از مرگ او گفته است. قابل ذکر است ، وی در طی مکالمه ای با آکادمیکس ادعا کرد که هرگونه صحبت در مورد شایعات گوشت گاو بین این دو در واقع نادرست بوده است.

به هر حال ، اگر بخواهید ، می توانید عروسک آسیایی را در مورد موضوع زیر مشاهده کنید: