عروسک آسیایی خال کوبی صورت شاه فون را روی دست خود نشان می دهد

عروسک آسیایی راهی خاص برای جاودانه ساختن دوست پسر خود ، پادشاه فقید فون یافت.

روز چهارشنبه ، او خال کوبی دستی از صورت King Von را که به یاد خواننده رپ مقتول انجام داده بود ، نشان داد.

“You Kno How It Go We Dont even Like Dat Datvon” ، عروسک آسیایی عنوان فیلم فوق را عنوان کرد. “این سخت ترین خال کوبی روی بدن من”

در روزهای پس از قتل پادشاه فون در آتلانتا ، عروسک آسیایی در رسانه های اجتماعی ابراز عشق کرد به بومی شیکاگو. وی پس از انتشار خبر مرگ پادشاه وون ، در توئیتی نوشت: “من می خواهم 2 نفر بمیرم ، زیرا احساس می شود كه من دیگر مرده ام.” “من هرگز مثل سابق نخواهم بود. فقط امیدوارم که در تمام رویاهایم از من دیدن کنی. فقط می خواهم بخوابم تا بتوانم دوباره از ما عکس بگیرم. [broken heart emoji] … قلبم از بین رفته است. من فقط یک روح خالی در بدن یک انسان هستم و ترجیح می دهم آن وقت بمیرم تا این درد را احساس کنم ، نمی توانم به اندازه کافی قوی باشم. “

در این روند ، او ظاهراً برخی از دوستان نزدیک فون را آزرد وقتی که وی اظهار داشت آخرین سخنان وی مربوط به ترک وی برای مرگ است. وی در توئیتی که اکنون حذف شده است نوشت: “آخرین کلمات فون: وقتی پسر من غیرمسلح بود ، او را ترک کرد و او برای آنها ماشینهای زیادی را خراب می کرد و دوباره و دوباره و دوباره دیوانه می کرد. من می دانستم که پسر من قلب و مهربانی شایسته او نیست.

مدیر King Von ، Track ، از ادعاهای عروسک آسیایی تخطئه کرد. مدیر فون ، تراک ، طی مصاحبه ای با دی جی آکادمیکس گفت: “او در مورد این است که از طریق مشاور معنوی خود از بعد از مرگ با فون صحبت می کند.” “بنابراین شما اکنون با مردگان صحبت می کنید ، آسین عروسک؟ وون از زندگی پس از مرگ این” واقعیت ها “را به عروسک آسیایی می گوید.”