ظاهراً پسر ریحانا و ASAP راکی ​​نام مشترکی با نماد وو تانگ دارد

ریحانا و ASAP راکی ​​ممکن است یکی از تاثیرگذارترین نام های کودک را انتخاب کرده باشند.

روزنامه انگلیسی ایمیل روزانه گزارش می دهد که گواهی تولد پسرشان را به دست آورده است، که گفته می شود نام او RZA Athelston Mayers و تاریخ تولد او 13 مه 2022 است. انتخاب شایعه شده این دو سوپراستار البته به تهیه کننده و رپر افسانه ای وو تانگ Clan اشاره می کند. و همچنین نام خود راکی: Rakim Athelaston Mayers. (تفاوت املایی ادعا شده سؤالاتی را ایجاد می کند.)

نه ریانا و نه ASAP تاییدیه ای ارائه نکرده اند.

به نظر می رسد هارلم ام سی می خواست یک سنت را ادامه دهد. همانطور که در گفتگو با Complex در سال 2011 توضیح داده شد، راکی ​​به افتخار پیشگام هیپ هاپ راکیم نامگذاری شد.

«مادر و پدرم، آنها به توافق رسیدند و هر دو من را به نام رکیم نامیدند. راستش، من حتی نمی توانم آن مرد را ملاقات کنم، مرد. ASAP در آن زمان توضیح داد که بسیار دیوانه کننده است. او با خنده افزود: داشتم به این فکر می کردم که اسم فرزندم را کانیه بگذارم.

در سال 2016، ASAP Ferg راکی ​​را به RZA تشبیه کرد که در مورد مقایسه بین تیم آنها و استاتن آیلند سؤال شد. «فکر می‌کنم اگر یامز و راکی ​​RZA بودند، من هم بودم [Method Man]فرگ به HipHopDX گفت.

ریحانا و راکی ​​نزدیک به یک سال پیش از پسرشان استقبال کردند و پسر دیگری در راه دارند. را ضد خواننده باردار دوم خود را در اجرای Super Bowl خود – پربیننده ترین نمایش نیمه تایم – در ماه فوریه اعلام کرد. ستاره یک پست ارسال کرد ووگ بریتانیا چند روز بعد از خانواده اش در اینستاگرام عکس گرفت و به فرزند متولد نشده اش اشاره کرد و نوشت: «پسرم خیلی خوب! آی دی سی آی دی سی آی دی سی! چقدر هر دو بچه من در این عکس ها دیوانه بودند و مامان هیچ سرنخی نداشت.»