طرفداران پس از تماشای Crotch پیت دیویدسون، DJ Envy “DJ Ruler” را دوبله می کنند.

دی جی انوی پس از اعتراف به بررسی فاق پیت دیویدسون در جریان حضور اخیرش در این برنامه، نام مستعار جدیدی برای خود به دست آورد. باشگاه صبحانه.

در یک لحظه در آخرین قسمت از بازی با ارزش میلیون دلاری پادکست، Envy’s باشگاه صبحانه شارلامی، مجری برنامه، او را تحت فشار قرار داد تا داستان اولی را تعریف کند SNL بازدید ستاره از نمایش “پیت بیا تو دفتر، درسته، [and] من با یک خانم جوان هستم. پس بانوی جوان، وقتی او می‌رود، چنین می‌گوید: «آره، من تازه پیت را ملاقات کردم. می دانی، چیز خنده دار این است که وقتی او را دیدم، نگاه کردم، گفتم مهم نیست. گفتم: چی؟ به شلوار ورزشی او نگاه کردی؟ گفتم من هم همینطور!»

مجریان پادکست، والو و گیلی، بلافاصله به اعتراف Envy خندیدند. “تو چه خبر، مرد؟ شما یک اندازه گیری هستید، نه؟» گفت والو. «دی جی متر! این DJ Measurer است! من خط کش را روی خودم دارم. دی جی خط کش! این است باشگاه صبحانه، این دی جی خط کش است!

شارلامی در میان تمام خنده ها به صدا درآمد و فاش کرد که به دیویدسون در مورد صحبت های Envy گفته و پاسخی از کمدین دریافت کرده است. او گفت: “این چیزی است که پیت به من پیام می دهد.” “مرد، تو و حسادت باعث شدی امروز بمیرم، برادر. به او بگو به الاغ چاقش خیره شدم.»

Envy اضافه کرد که او در مردانگی و جنسیت خود “ایمن” است تا اعتراف کند که نگاهی کوتاه انداخته است، به ویژه به این دلیل که دیویدسون به داشتن آلت تناسلی بزرگ شهرت دارد. او در حالی که به شارلامی اشاره می کرد به شوخی گفت: «این مرد هر روز صبح با من معاشقه می کند.

وقتی دیویدسون ظاهر شد باشگاه صبحانه اوایل این ماه، او در مورد شایعات مربوط به اندازه آلت تناسلی اش مورد سوال قرار گرفت. دیویدسون گفت: “من متوجه نمی شوم. این واقعاً آنقدرها هم خاص نیست.” “این یک آلت تناسلی با اندازه بسیار معمولی است. نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک. آره، من این را نمی فهمم. … آنقدر بزرگ است که بتوان از آن لذت برد و آنقدر بزرگ نیست که به درد بیاورد، این چیزی است که به من گفته شد.” شارلامگن قبلاً داستانی از هنرمندی که قبلاً با نام کانیه وست شناخته می شد را به یاد آورد که در طول یک تماس تلفنی درباره رابطه آن زمان دیویدسون با کیم کارداشیان فریاد می زد.

برخی از واکنش ها به این مبادله خنده دار را در زیر مشاهده کنید.