طرفداران هری استایلز پس از پاسخ به نظر “مردان مlyرد” ، Candace Owens را درگ می کنند

دشوار است تصور کنید که چیزی خجالت آورتر از کسی باشد که معتقد است مد دارای قوانینی است ، به ویژه درباره انواع جنسیت. به زبان ساده ، و همه بزرگان از قبل این را می دانند ، آن تاکتیک های ساختگی و تقسیم شده برای کسی که قصد دارد کاملاً در کمد لباس خود را بیان کند ، خسته کننده است. خوشبختانه ، ما خلاقانی مانند هری استایلز را داریم که با الگوبرداری عمومی و الهام بخش از آنها بر ضد خرد بینی پیشرو هستند.

در مصاحبه جدید با تنوع، زیبایی شناسی به طور فزاینده ای عالی از سبک ها توسط “شرلی هالپرین” نویسنده ، که به اخیر خود اشاره کرد ، به عنوان “نمونه کارهای جنسیتی” توصیف می شود. Vogue ظاهر جلد با لباس گوچی به عنوان یک نمونه برجسته.

“برای نپوشیدن [something] استایلز در مصاحبه جدید گفت: “زیرا این لباس زنانه است ، شما یک دنیای کامل از لباس های عالی را خاموش می کنید.” لازم نیست X یا Y باشد. این خطوط بیشتر و بیشتر تار می شوند. “

متأسفانه ، روز انتشار برای تنوع قطعه همچنین دور دیگری از مزخرف بودن Candace Owens را با خود به همراه آورد. همانطور که ممکن است به یاد بیاورید یا نگیرید ، چهره محافظه کار قبلاً خود را به عنوان عناوین اصلی کلمه “بازگشت مردان شجاع” تبدیل کرده بود.

“هیچ جامعه ای وجود ندارد که بدون مردان قدرتمند زنده بماند. شرق این را می داند. در غرب ، زنانگی مداوم مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود ، اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردانید ، “او در پاسخ به استایلز در توییتر نوشت Vogue پوشش.

سبک ها به یک شعار مملو از احمقانه در یک عکس IG برای تبلیغ جدید اشاره کردند تنوع مصاحبه در روز چهارشنبه ، با پاسخ اونز به نوعی ادعا کرد که “مردان مرد” گه یک “جنبش” بود قبل از بعدا به اشتراک گذاشتن دانکرک عکس در داستان IG او.

به عنوان یک تسلی کوچک ، حداقل این باعث شد که موجی دیگر از طرفداران استایلز با بی رحمی اوونز را مسخره کنند:

به هر حال قطعه سبک کامل قطعاً ارزش وقت شما را دارد. در آن ، خواننده “قند هندوانه” همچنین در مورد میراث One Direction صحبت می کند ، خاطرنشان می کند که او و بقیه بچه ها “دوست داشتند” با هم در گروه باشند. اینجا بخوانید

آلبوم 2019 سبک ، عالی خط خوب، بهترین آلبوم آوازی پاپ در 2021 گرمی است. در اوایل سال جاری ، 12 ردیاب جدیدترین نسخه در نسخه به روز شده از رتبه بندی 500 بزرگترین آلبوم Rolling Stone در تمام زمانها بود.