جهان شروع به حرکت در کنار ساختارهای اجتماعی مانند هنجارهای جنسیتی و رفتار ناهماهنگ کرده است. در حالی که بعضی از افراد این را پیشرفت می دانند ، اما کارشناس محافظه کار ، Candace Owens ، فکر می کند خود بودن اشتباه است.

این آخر هفته ، هری استایلز جلد جلد را تزیین کرد Vogue خواننده برای عکسبرداری خود چندین ظاهر – از جمله یک لباس – پوشیده بود. او حتی درمورد اینکه چگونه پوشیدن لباس های خاص باعث کم و زیاد شدن یک مرد در او نمی شود صحبت کرد. این عکسها و نظرات روی میز اوون سر خوردند. و گرچه هیچ کس نظر او را نپرسید ، او تصمیم گرفت که به هر حال دو سنت به او بدهد.

وی گفت: “هیچ جامعه ای وجود ندارد كه بتواند بدون مردان قدرتمند زنده بماند.” “شرق این را می داند. در غرب ، زنانگی مداوم مردان ما همزمان با آموزش مارکسیسم به فرزندان ما اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردانید.”

استایلز از محبوبیت و موفقیت انفرادی خود در One Direction ، یک fanbase بزرگ و اختصاصی را جمع کرده است. در نتیجه ، پیروان وفادار وی – و هر کسی که به آزادی بیان اعتقاد دارد – با مشت مشتی که به صورت ترول و توییت مبدل شده بود ، از کاندیدس اوونز پریدند.

علیرغم اینکه او را به فراموشی می بردند و چندین بار به او گفتند که چرا نظر او نادرست و توهین آمیز است ، اوونس در مورد نظرات او ایستاد. در واقع ، او حتی در توییت های بعدی دو برابر شد.

وی نوشت: “از آنجا كه من ترند هستم ، می خواهم منظورم را وقتی كه گفتم” مردان م manرد را برگردان “روشن كنم. “منظور من این بود: مردان شجاع را برگردانید. اصطلاحاتی مانند” مردانگی سمی “توسط زنان سمی ایجاد شده است. زنان واقعی فمینیسم جعلی انجام نمی دهند. ببخشید متاسفم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *