طراح “Tiimmy Turner 2” را پس از ورود به مرکز بهداشت روان کنار می گذارد

حدود 10 روز پس از مراجعه به یک مرکز بهداشت روان، دیزاینر تولد 26 سالگی خود را با به‌روزرسانی طرفداران در مورد وضعیت خود جشن گرفت. علاوه بر این، خواننده رپ متولد بروکلین، «Tiimmy Turner 2» را که دنباله‌ای برای آهنگ ۲۰۱۶ بود که به او در کنار «Panda» کمک کرد، کنار گذاشت.

دیزاینر در بیانیه ای که در صفحات رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد، نوشت: “امروز 26 ساله شدم و می خواهم از شما تشکر کنم که مرا سرکوب کردید.” هفته گذشته خودم را در یک مرکز بستری کردم تا روی سلامت روانم تمرکز کنم. اما قبل از آن برنامه ریزی کرده بودم که TIIMMY TURNER 2 را این هفته به عنوان یک سورپرایز برای طرفدارانم منتشر کنم. من این مفصل را چندی پیش ضبط کردم و نشان می دهد که در سال گذشته در چه وضعیتی قرار داشته ام.

دیزاینر ادامه داد: “به عنوان هدیه تولدم به شما، از تیمم خواستم این آهنگ را در این جمعه منتشر کنند.” متأسفم که نمی‌توانم آن‌طور که دوست دارم تبلیغ کنم تا از شبکه خارج شوم، اما فقط می‌خواهم چند آهنگ جدید به شما بدهم در حالی که برای تبدیل شدن به یک من بهتر وقت می‌گذارم.»

دیزاینر پیام خود را با این اطمینان به طرفداران پایان داد که قصد دارد از وضعیت فعلی خود قوی تر از همیشه بازگردد و قصد دارد “موسیقی بیشتری بسازد که با همه شما در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کند.”

هنرمند سابق GOOD Music نوشت: «در حال حاضر دوران سختی را پشت سر می‌گذارم، اما اجازه نمی‌دهم مبارزاتم تعیین کنند که من چه کسی هستم. برای کسانی از شما که با هر گونه مشکل بهداشت روانی سر و کار دارید، بد نیست درخواست کمک کنید.

او همچنین یک اسکرین شات از برخی از اشعار نوشته شده در برنامه Notes را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. گروه کر در مورد “مبارزه با شیاطین من” و “افکار پارانوئید” صحبت می کند که باعث می شود او نتواند “به کسی اعتماد کند”.

اشعار Tiimmy Turner 2 توسط Desiigner
تصویر از طریق اینستاگرام

آهنگ جدید دیزاینر پس از آن منتشر شد که این خواننده رپ به اتهام افشای خود در یک هواپیما در ماه آوریل به افشاگری ناشایست متهم شد. او پس از آن در اینستاگرام بیانیه‌ای را به اشتراک گذاشت که در آن از اقدامات خود عذرخواهی کرد.

او نوشت: «در چند ماه گذشته حالم خوب نبود و برای کنار آمدن با آنچه در حال رخ دادن است تلاش کردم. «در حالی که در خارج از کشور برای کنسرتی که در آن اجرا کردم، باید در بیمارستان بستری می شدم، به وضوح فکر نمی کردم. آنها به من دارو دادند و من مجبور شدم سوار هواپیما به خانه شوم. من از کارهایم که در آن هواپیما اتفاق افتاد شرمنده ام. من به ایالت ها بازگشتم و در یک مرکز برای کمک به خودم می گذرانم. تا اطلاع ثانوی تمام نمایش ها و هر تعهدی را لغو خواهم کرد. بچه ها سلامت روان واقعیه لطفا برام دعا کنید اگر احساس نمی‌کنید خودتان را دوست دارید، لطفاً کمک بگیرید.»

چند روز بعد، دیزاینر تأیید کرد که خود را در یک برنامه بهداشت روان پذیرفته است.

او در اوایل هفته گذشته یک ویدیوی استوری اینستاگرام را توضیح داد: «امروز به مرکز می‌روم». “بابت همه دعاها متشکرم.”

“Tiimmy Turner 2” از Desiigner را اکنون در تمام پلتفرم های اصلی پخش کنید.