ضبط مجموعه موسیقی سیاه آکادمی در 2021 نامزد گرمی

دور دیگری از نامزدهای گرمی ، دور دیگری از گلایه های منطقی با نتایج دلخراش آن در چندین دسته.

به ویژه در میان اشتباهات آشکار 2021 ، عدم حضور کامل نامزدها در Weeknd در جشن بزرگ وی (چه از نظر انتقادی و چه از نظر تجاری) وجود دارد. پس از ساعت ها دوران ، محرومیت از زنان R&B و چشم اندازی از Pop Smoke فقید به غیر از تنها یک نامزد بهترین اجرای رپ.

اکنون ، بیانیه تاریخ 25 نوامبر مربوط به نامزدهای 2021 از مجموعه موسیقی سیاه موسیقی آکادمی ضبط (BMC) به اطلاع عموم رسیده است.

نامه ، “طی چنین سال و زمان دشواری در جامعه ما ، نامزدهای جوایز گرمی که دیروز اعلام شد ، یادآوری جسورانه ای برای تأثیر و نفوذ و کمک های جهانی موسیقی سیاه به جهان و صنعت ما بود.” خوانده شده به شورای BMC از صندلی های افتخاری BMC ،

پس از تبریک 63 امین نامزد جوایز گرمی ، بیانیه ادامه می یابد ، با اشاره به اینکه “موسیقی سیاه یکپارچه نیست” و با اشاره به نکات برجسته تاریخی از طبقه جدید افتخارات بالقوه است.

در این نامه آمده است: “مانند هر چرخه جوایز ، بسیاری از لحظات بزرگ ، شگفتی ها ، اما همچنین ناامیدکننده ها نیز وجود داشت.” “ما در حال گوش دادن هستیم. کار ما تمام نشده است و مدتی طول خواهد کشید ، اما مأموریت فراگیرتر بودن ادامه دارد.”

از نظر صندلی های افتخاری BMC ، این کار “با افزایش نمایندگی موسیقی سیاه در عضویت در رای گیری” در آکادمی ضبط آغاز می شود.

نامه کامل زیر را از طریق اتاق سایه مشاهده کنید:

گرمی ها 31 ژانویه از طریق CBS پخش می شوند. برای بازدید مجدد از نامزدهای امسال ، از جمله نامزد چهار بار Megan Thee Stallion ، اینجا را کلیک کنید.