صبا برای تک‌آهنگ و ویدیوی جدید «بازگشت به دفتر» شناسنامه نمی‌گیرد

یک سال پس از اولین تجربه پروژه مشترک با No ID، صبا با «بازگشت به دفتر»، اولین همکاری رسمی او با تهیه‌کننده افسانه‌ای شیکاگو، بازگشت.

گروه همراه با موزیک ویدیویی به کارگردانی ایان لیپتون می‌آیند که می‌توانید آن را بالا تماشا کنید. یک بیانیه مطبوعاتی می گوید که این افت “راه را برای انتشار آهنگ های اضافی از مجموعه خصوصی این دو پویا هموار می کند.”

صبا در شعر آغازین خود رپ می زند: «ابرقهرمان، این جریان انقلاب سیاهپوست من، چرندیات من را می شنوند و بعد آن را مانند یک خانه خوان قبول می کنند/ مادربزرگم سخت کار می کند، شخص اصلی که من با آن تماس می گیرم/ زنجیر طلا از استخوان ترقوه ام آویزان است.

«بازگشت به دفتر» بیش از یک سال پس از اینکه صبا آخرین پروژه کامل خود را منتشر کرد، از راه می‌رسد. چند چیز خوب، در فوریه 2022. چند ماه بعد، در مصاحبه ای با Ebro Darden در Apple Music 1، خواننده رپ Windy City فاش کرد که No ID «بیش از 120 بیت» را برای کار با او ارسال کرده است.

صبا به اشتراک گذاشت: “او اینطور می گفت: “شما آن ضربان کوچک را در پس زمینه می شنوید، این فقط شماره 80 این هفته است، به من اهمیتی ندهید.” “بنابراین وقتی با او بلند شدم، او به من گفت که 120 را در یک بازه زمانی دو هفته ای انجام داده است. او می گفت: “من 120 گرفتم، چند تا از آنها را می خواهید برای شما ارسال کنم؟” من دقیقاً می‌گفتم: «برادر، من می‌خواهم به تور بروم، همه 120 نفر را برایم بفرست. انتظار نداشتم او واقعاً این کار را انجام دهد، اما او این کار را کرد.»

صبا با انتشار اولین تک آهنگ خود در سال 2023، قرار است قبل از اجرای برنامه در Governors Ball در نیویورک در ماه ژوئن در کواچلا روی صحنه برود.

اکنون «بازگشت به دفتر» را در همه پلتفرم‌های اصلی پخش کنید.