شک وس برای پیش نویس 2020 NBA اعلام کرد و مردم حرف های زیادی برای گفتن داشتند

شك وس متقاعد شده است كه سرانجام رویاهایش در NBA تحقق می یابد.

چهارشنبه شب ، رپر نژاد هارلم با استفاده از اینستاگرام اعلام کرد که وارد پیش نویس NBA 2020 شده است که امشب ساعت 8:00 بعد از ظهر آغاز می شود. وس یک سری عکس از او را در دادگاه منتشر کرد و یک کپشن هم داشت که در آن به آرزوهای خود در NBA تأمل می کرد.

وی نوشت ، “لعنت … واقعاً واقعی است ، پیش نویس NBA 2020 ، در تمام طول زندگی من همیشه می خواستم علاقه خود را به موسیقی و بسکتبال دنبال کنم ،” قبل از اینکه از لیگ برای حمایت از آن تشکر کند ، نوشت: “بازی بسکتبال و بازی حرفه ای درnba چیزی است که من همیشه برای آن تلاش می کردم. امشب این رویا محقق می شود! من می خواهم ازnba برای کار سخت خود با رشد بازی و هر تیمی که فرصتی به من دادند تشکر کنم. من همچنین می خواهم از تیم و هوادارانم تشکر کنم که همیشه در آنجا هستند! امشب در برنامه 2020 NBA تنظیم شوید! “

وس ، که دوست خوب مو بامبا از Orlando Magic است ، گفته می شود قبل از شروع کار در مدلینگ و موسیقی ، بسکتبال رقابتی در لیگ جوانان آماتور Athletic (AAU) بازی می کرد. طی یک مصاحبه در سال 2018 با Pitchfork ، این سرگرم کننده 22 ساله اکنون رویای خود را برای بازی توپ حرفه ای تکرار کرد ، فاش کرد که این یکی از اهداف بلند پروازانه در لیست سطل او است.

وی گفت: “تمام زندگی من ، همیشه سعی کرده ام یک ستاره شوم. به همین دلیل سعی کردم همه کارها را انجام دهم.” “من می خواهم برنده جوایز صلح نوبل ، تا آنجا که می توانم گرمی ، امی ، گلدن گلوب ، VMA ، همه چیز را بگیرم. من می خواهم در NBA بازی کنم. من جدی جدی مرده ام.”

آیا وس ، هدف چند ساله خود را برآورده می کند و واقعاً برش می دهد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم. تا آن زمان ، می توانید برخی از واکنش های مربوط به اعلامیه خواننده رپ را در زیر بخوانید.