ششمین عضو ادعایی باند به دلیل تیراندازی مرگبار FBG Duck متهم شد

ششمین عضو مظنون باند O-Block در ساوت ساید شیکاگو به قتل FBG Duck متهم شده است که در سال 2020 در تیراندازی با اتومبیل مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

ABC 7 شیکاگو گزارش می دهد که رالف تورپین، 33 ساله، که با نام های مستعار “Tall” و “Teezy” شناخته می شود، به یک فقره ارتکاب قتل برای کمک به سرقت مسلحانه و یک فقره توطئه برای ارتکاب قتل به کمک راکت متهم شده است.

در اکتبر 2021، پنج عضو مشهور دیگر O-Block به ارتکاب قتل به کمک کتک کاری در رابطه با مرگ FBG Duck متهم شدند: چارلز «سی موردا» لیگنز، 30 ساله؛ کنت «کنی» رابینسون، 28 ساله; تاکارلوس “لوس” پیشنهاد، 30; کریستوفر “سی تانگ” توماس، 22; و مارکوس «موووپ» اسمارت، 22 ساله.

O-Block زیرمجموعه ای از باند برجسته شیکاگوی Black Disciples است که با باند رقیب شاگردان گانگستر که FBG Duck یکی از اعضای آن بود دشمنی طولانی مدت دارد. در 4 آگوست 2020، داک، که به نام Carlton Weekly متولد شد، در یک رانندگی در حالی که خواننده رپ در حال خرید برای تولد پسرش در بیرون فروشگاه ایستاده بود، به ضرب گلوله کشته شد.

جان لاوش، دادستان ناحیه شمالی ایلینویز ایالات متحده در آن زمان گفت: «دلیل اینکه این اتهام به صورت فدرال مطرح می‌شود این است که ما توانستیم شواهدی را به دست آوریم که نشان می‌دهد در اینجا یک شرکت هتک‌بازی دخیل بوده و این قتل برای پیشبرد آن انجام شده است».

تورپین قرار است در 12 آوریل برای جلسه بازداشت خود در دادگاه حاضر شود.