شایعه شده است که سلنا گومز و جیمی باتلر قرار ملاقات دارند

شایعه شده است که سلنا گومز با جیمی باتلر ، بازیکن میامی هیت دیدار می کند یا حداقل گفته می شود که آنها در چندین قرار ملاقات رفته اند.

میامی هرالد گزارش می دهد که گویا این دو نفر در کنار هم در یک رستوران در شهر نیویورک مشغول صرف غذا بوده اند. ایمیل روزانه گزارش داد که تصاویر از پیام های متنی ادعا می کنند که کارکنان رستوران ، لوسین ، ماه گذشته “برای درگیری گومز و تعدادی از بسکتبالیست ها” درگیر شده اند. این دو در “چیزی که به نظر می رسید یک قرار ملاقات باشد” بودند و یک منبع از آن خبر داده است ای! اخبار که آنها در واقع “چند بار” در تاریخ بوده اند.

منبع گفت که آنها هنوز کاملا در رابطه نیستند ، و او “گزینه های خود را باز نگه می دارد اما در چند قرار ملاقات با جیمی بوده است و فکر می کند او یک پسر عالی است.” این منبع افزود: “آنها چند بار در حالی که سلنا در شهر نیویورک بود پاتوق کردند. جیمی از او خواست که به شام ​​برود و اوقات خوبی را سپری کردند. این بسیار معمولی است و او می تواند ببیند که اوضاع به کجا می رود ، اما حل نمی شود پایین هنوز. ” این منبع همچنین توضیح داد که گومز “در حال حاضر مجرد است” ، اما “اخیراً بیشتر دوستانه است.”

در ماه سپتامبر ، در مصاحبه ای با آموزشهای نیکی YouTuber ، خواننده در مورد زندگی دوستانه خود صحبت کرد و گفت که این در حال حاضر در انتظار است. “سخت است [to date] در قرنطینه گفت: “این خیلی خنده دار است که چیزهایی را آزاد می کنم که می گویند دوست پسر و چیزهایی می خواهم … و من مثل این هستم ،” واقعاً منظورم این نبود ، اما “بچه ها خیلی کار می کنند! “