شایعات The Weeknd در مورد “بت”: “من از ابتدا مورد قضاوت قرار گرفته ام”

با بت به زودی راه خود را به آگاهی جهانی از طریق اولین نمایش تازه تایید شده کن، Abel Tesfaye – مستعار The Weeknd – در حال انعکاس رابطه خود با چرخه اخبار پیرامون پروژه مورد انتظار است.

در گفتگو با جرمی او. هریس برای مصاحبه مجله، از نوازنده و فیلمساز در مورد “کل این روایت” که حول همکاری او با رضایتسام لوینسون توسط، به قول هریس، «افرادی که شما یا افرادی را که با آنها کار می‌کنید نمی‌شناسند».

همانطور که آبل توضیح داد، او پس از تجربه آن در کارهای انفرادی خود به این عمل عادت کرده است. اما وقتی نوبت به بتکه لوینسون و رضا فهیم از جمله سازندگان آن هستند، وقتی “شایعات” شروع به انتشار می کنند، درد واقعی ایجاد می شود. به لحاظ بتبه طور خاص، این سریال موضوع سرفصل‌های متعددی بوده است که منجر به انتشار آن شده است، از جمله اخباری مبنی بر «بازنگری خلاقانه» ادعایی در آوریل سال گذشته.

آبل که لوینسون را به عنوان یک “رهبر بزرگ” در پروژه ستایش می کند، گفت: “من بیشتر از شخصی مانند سم، که احتمالاً اکنون کمی به آن عادت کرده است، به آن عادت کرده ام.” “و من مطمئن هستم [co-star Lily-Rose Depp]قطعاً لیلی از هر دوی ما قوی تر است. اما من از ابتدا مورد قضاوت قرار گرفتم. چیزهای من همیشه به نوعی تحریک کننده هستند. من درک می کنم که برای مردم سخت است که گاهی اوقات آن را از هم جدا کنند و اینکه برخی می خواهند در مورد شما نظری داشته باشند، حتی اگر درست نباشد. به عنوان یک هنرمند، باید بدانید که نمی‌توانید همه را راضی کنید و باید بپذیرید که این کار همراه با آن کار است.»

آبل بیشتر توضیح داد که وقتی او به تنهایی کار نمی کند، افکارش در مورد چنین انتقادی “کمی پیچیده است”. در واقع، این چیزی است که هابیل گفت برای او تازگی داشت، زیرا او بیشتر در فیلم و تلویزیون تحقیق می کند.

او به هریس گفت: «این چیزی است که من در مورد تجارت فیلم یاد می‌گیرم، این است که وقتی مردم شایعات را شروع می‌کنند، واقعاً به بسیاری از افراد آسیب می‌زند. افراد زیادی روی این پروژه ها سخت کار می کنند. وقتی من در دنیای خودم هستم، و شما بچه ها به سمت من می آیید، خیلی خوب است. من پسر بزرگی هستم. من می توانم آن را بفهمم. اما شما 200 نفر دارید که به سختی روی پروژه ای مانند این کار می کنند، که به درد شما می خورد. مخصوصاً وقتی آنچه آنها می گویند دور از واقعیت است، اما چه کاری می توانید انجام دهید؟

در جای دیگر، به عرفانی که سال‌های اولیه زندگی حرفه‌ای او و چگونگی او را تعریف می‌کرد، پرداخت بت شخصیت تدروس با The Weeknd متفاوت است. متن کامل را اینجا بخوانید.

تاریخ انتشار برای HBO بت اعلام نشده است. همانطور که پیش از اعلام رسمی این هفته انتظار می رفت، بخشی از این مجموعه به عنوان بخشی از برنامه جشنواره فیلم کن 2023 در ماه آینده برای اولین بار به نمایش درخواهد آمد. تیزر زیر را ببینید.