شانس همسر رپر در مورد افرادی که بزرگ نشده اند پست می کند

پس از اینکه Chance the Rapper به خاطر ساییدن به یک زن و سیلی زدن به باسن او در کارناوال مورد انتقاد قرار گرفت، همسرش Kirsten Corley-Bennett قسمتی از مایا آنجلو را در مورد افرادی که بزرگ نمی‌شوند به اشتراک گذاشت.

کورلی بنت در پستی به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام، قسمتی از آنجلو فقید را برجسته کرد. نامه ای به دخترم. «بیشتر مردم بزرگ نمی شوند. خیلی سخت است.» “آنچه اتفاق می افتد این است که بیشتر مردم پیرتر می شوند. این حقیقت آن است. به کارت اعتباری خود احترام می گذارند، جای پارک پیدا می کنند، ازدواج می کنند، اعصاب بچه دار شدن را دارند، اما بزرگ نمی شوند. نه واقعا. آنها پیرتر می شوند. اما بزرگ شدن برای زمین هزینه دارد زمین. این بدان معناست که مسئولیت زمانی را که می گذرانید، برای فضایی که اشغال می کنید، بر عهده می گیرید. این یک تجارت جدی است. و شما درمی یابید که عشق و از دست دادن، جسارت و شکست برای ما چه هزینه ای دارد. و شاید حتی بیشتر، برای موفقیت.»

کورلی بنت در توضیح این عکس اضافه کرد: “امیدوارم روزی همه ما بزرگ شدن را انتخاب کنیم.”

در حالی که این فقط می تواند قدردانی کورلی-بنت از نوشته آنجلو باشد، زمان انتشار این پست مدت کوتاهی پس از اینکه چنس در حال لذت بردن از کارناوال جامائیکا دیده شد، می رسد. بسیاری از طرفداران سریعاً تأکید کردند که این خواننده رپ مردی متاهل است و تعامل او در جشنواره با زنی که روی او می چرخد ​​بی احترامی به ازدواج او بود. چنس و کورلی-بنت برای اولین بار در سال 2013 با یکدیگر رابطه برقرار کردند و آنها در سال 2015 صاحب اولین فرزند خود شدند. این زوج در سال 2019 ازدواج کردند و کورلی-بنت دومین فرزند خود را در همان سال به دنیا آورد.

اوایل این ماه، Chance اعلام کرد که ده سالگی میکس‌تپ موفقیت‌آمیز خود را جشن خواهد گرفت. رپ اسیدی با نمایش زادگاه امسال