شانس رپر شوخی بیل بر در مورد ازدواج بعد از کارناوال را به اشتراک می گذارد

چنس رپر ویدئویی از شوخی بیل بور در مورد ازدواجش را در استوری های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که مدت کوتاهی پس از اینکه او در کارناوال در حال لحن زنانه دیده شد.

چنس در پستی که در استوری های اینستاگرام خود بدون هیچ نظر اضافی به اشتراک گذاشته شد، به نظر می رسد که به درام پیرامون ویدیوی او در کارناوال و پاسخ همسرش، کرستن کورلی بنت، پرداخته است. بور کمدین در کلیپی که Chance به اشتراک گذاشته است، که از ویژه نتفلیکس 2019 می آید، به شوخی می گوید: «بله، من همسرم را تا حد مرگ دوست دارم. ببر کاغذی. من همه چیز را در مورد ازدواج لعنتی دوست دارم، اما همین الان به شما می گویم، ما خیلی دعوا می کنیم. ما همیشه با هم بحث می کنیم.»

مشخص نیست که Chance این کلیپ را به اشتراک گذاشته است یا خیر زیرا مربوط به وضعیت فعلی او با کورلی-بنت است، اما زمان آن عجیب است. اگر در طول پنج سال ازدواج چیزی یاد گرفته باشم، آیا همیشه روی من کار می کنیم. میدونی؟” کلیپ بور ادامه دارد “بدیهی است، این کار تکمیل شده زیر شیشه موزه من است که باید تحسین و مطالعه شود، مانند “هوم، او چگونه این کار را کرد؟” و من مثل یکی از اینها هستم… شما آن ساختمان ها را می شناسید که برای شش سال متوالی فقط داربست هایی در اطراف خود دارند. آیا آنها هرگز آن کار را تمام می کنند؟ آیا این نوعی شغل بیمه است؟

پستی از Chance the Rapper در استوری اینستاگرامش
تصویر از طریق اینستاگرام

شاید شانس به اشتراک گذاشتن این ویدئو فقط به این باشد که او درباره گمانه زنی های پیرامون رابطه اش شوخی می کند، که نه او و نه کورلی بنت مستقیما به آن اشاره نکرده اند. طرفداران در مورد ویدیوی ساییدن چنس به یک زن و سیلی زدن به باسن او در کارناوال جامائیکا حرف های زیادی برای گفتن داشتند و بسیاری از آنها می گفتند که این فیلم بی احترامی به همسرش است.

با این حال، در اوایل این هفته، کورلی-بنت متنی از مایا آنجلو در مورد افرادی که بزرگ نمی شوند به اشتراک گذاشت. «بیشتر مردم بزرگ نمی شوند. خیلی سخت است،» در قسمتی که او به اشتراک گذاشت، که از کتاب آمده، می‌خواند نامه ای به دخترم. “آنچه اتفاق می افتد این است که بیشتر مردم پیرتر می شوند. این حقیقت آن است. به کارت اعتباری خود احترام می گذارند، جای پارک پیدا می کنند، ازدواج می کنند، اعصاب بچه دار شدن را دارند، اما بزرگ نمی شوند. نه واقعا. آنها پیرتر می شوند. اما بزرگ شدن برای زمین، زمین هزینه دارد. این بدان معناست که مسئولیت زمانی را که می گذرانید، برای فضایی که اشغال می کنید، بر عهده می گیرید. این یک تجارت جدی است. و شما درمی یابید که عشق و از دست دادن، جسارت و شکست برای ما چه هزینه ای دارد. و شاید حتی بیشتر، برای موفقیت.»

او در توضیح این عکس اضافه کرد: “امیدوارم روزی همه ما بزرگ شویم.”