شانس خواننده رپ می‌گوید اگر مواد مخدر را ترک نمی‌کرد، می‌مرد.

شانس رپر می گوید که اگر سبک زندگی خود را در دوران زندگی خود تغییر نمی داد “احتمالا می مرد” رپ اسیدی عصر.

در مصاحبه‌ای با Complex، شانس به عقب‌نشینی‌های خود با «افراط» در این لحظه مهم در حرفه‌اش نگاه کرد. این چت در حالی انجام می شود که طرفداران در نهایت به طور رسمی در مورد یک آینده صحبت کرده اند رپ اسیدی جشن سالگرد در زادگاه چنس در شیکاگو.

چنس به Complex گفت: «احتمالاً می‌مردم. «قطعاً، همان راهی که من در آن زمان زندگی می کردم. همه چیزم زیاد بود درست بعد از اینکه پروژه را کنار گذاشتم، به چند تور رفتم که واقعاً هیچ درآمدی نداشتم. سپس به اولین تورم رفتم، تور تیتراژم، جایی که مقداری پول درآوردم.»

چنس به خاطر می‌آورد که با این درآمد بادآورده مالی، او اولین‌ها را در زندگی‌اش آغاز کرد – از جمله عمیق‌تر شدن و عمیق‌تر شدن به مواد مخدر در کل.

او گفت: «رفتم و تختی اجاره کردم. این اولین بار است که بیرون از خانه پدر و مادرم در شهر دیگری زندگی می کنم و پول دارم و مواد مخدر زیادی مصرف می کنم. چنس اضافه کرد که مواد مخدر او را نه تنها به یک “فردی متفاوت” بلکه “فردی کمتر” نسبت به امروز تبدیل کرده است.

او گفت: «اگر روحم را تقویت نمی‌کردم – به معنای واقعی کلمه – و دعوتی برای تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودم نداشتم، مطمئناً می‌مردم. “پس من فقط نماینده اسید خواهم بود و خیلی بیشتر هستم.”

رپ اسیدیدهمین سال او با یک نمایش ویژه در مرکز متحد در شیکاگو در ماه اوت امسال برگزار خواهد شد. Chance همچنین قرار است تجربیات پاپ آپ و قطعات تجاری انحصاری را راه اندازی کند، که همگی منجر به عرضه یک آلبوم جدید می شوند.

برای خواندن مصاحبه کامل Chance با Complex به اینجا سر بزنید.