شارلوت کاردین آهنگ جدید “Confetti” را منتشر کرد و آلبوم جدید “99 Nights” را طعنه زد.

فصل شارلوت کاردین به سرعت نزدیک می شود. خواننده مونترال این هفته آخرین تک آهنگ خود “Confetti” را قبل از آلبوم دوم خود با عنوان منتشر کرد. 99 شب.

این مسیر پرشور، که تولیدی از ستاره TikTok مونترال، لوبالین را به نمایش می‌گذارد، به این ایده می‌پردازد که درون‌گرا باشید و زندگی را در کانون توجه داشته باشید، جایی که هر یک از حرکات شما زیر میکروسکوپ تجزیه و تحلیل می‌شود.

کاردین در گروه کر می‌خواند: «من احساس می‌کنم یک زامبی هستم، در مهمانی می‌میرم، بله، بدنم را کاملاً پوشیده از کانفتی خواهید دید».

این آهنگ ممکن است در مضمون رسمی باشد، اما آواز پر و بال کاردین و اجرای پر جنب و جوش کاردین بر روی ضرب آهنگ رقص آن را زنده می کند.

“Confetti” قصیده ای برای درونگراها است. کاردین در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت: من متوجه شدم که در هر مهمانی که رفته بودم، در حمام خود را حبس می کردم و سعی می کردم خودم را جمع و جور کنم. و وقتی از این موضوع آگاه شدم، فکر کردم، “باشه، باید در مورد این آهنگ بنویسم.” این یک آهنگ مهمانی برای افرادی است که از حضور در مهمانی متنفرند.

برای تبلیغ آهنگ تازه منتشر شده، کاردین در The Zane Lowe Show ظاهر شد، جایی که عنوان فوق الذکر آلبوم آینده خود را اعلام کرد و انتظار می رفت در ماه آگوست منتشر شود.

کاردین اخیراً در تک آهنگ اسکیفال “Yuteman Denis” ظاهر شد.