سکسی رد می‌گوید که موفق به اجرای بازی «پاوند تاون» شده است

تا حد زیادی به لطف یک خط واحد – «صورتی کوچی من، قهوه‌ای غنایمی من» که به طور گسترده نقل‌قول می‌شود- «پاوند تاون» محصول «تی کیت» از سکسی رد به یک موفقیت ویروسی تبدیل شده است.

همانطور که بدون شک در هفته‌های اخیر دیده‌اید، این آهنگ تعداد زیادی از نشانه‌های مشترک را دریافت کرده است – Cardi B، Post Malone، و Kai Cenat برای نام بردن از چند مورد – همه در حالی که بر اساس کاتالوگ گذشته هنرمند سنت لوئیس ساخته می‌شود. ، از جمله همکاری او در تابستان 2022 «حس که خدا به تو داد».

در زمان نگارش این مقاله، ویدیوی رسمی “پوند تاون” با 1.5 میلیون بازدید در یوتیوب بود، در حالی که نسخه اخیر بهار بریک از 4 میلیون بازدید شده بود. یک ویدیوی زنده رسمی از آهنگ، که در سنت لوئیس ضبط شده بود، بیش از 206000 بازدید داشت. در Spotify، جایی که اخیراً در صدر جدول آهنگ‌های ویروسی قرار گرفت، این آهنگ در حال حاضر نزدیک به 4.5 میلیون استریم است.

سکسی رد 25 ساله، که نام اصلی او Janae Wherry است، اخیراً با اریک اسکلتون از Complex در مورد موفقیت مداوم این آهنگ صحبت کرد. به گفته رد، او و تای کیث ابتدا در اینستاگرام لینک شدند، پس از آن تهیه کننده در نهایت آهنگی را برای او ارسال کرد که بعدها به محبوبیت ویروسی تبدیل شد. رد همچنین خاطرنشان کرد که با اظهارات کیث موافق است که “پوند تاون” می تواند آهنگ تابستان شود.

وقتی از Red خواسته شد تا عمیق‌تر داستان پشت آهنگ موفقش را بررسی کند، رد – که از سال 2019 موسیقی می‌سازد – به فصل سرنوشت‌ساز استودیو نگاه کرد.

او گفت: “من در استودیو بودم، فقط در مورد چیزهای تنبل بودم، و مردم من می گفتند، “بیا، آهنگ های بیشتری برای ضبط داری.” “و من می گویم، “من چیزی یادداشت نکردم، حالا بیا.” بنابراین من وارد غرفه شدم و این اولین باری بود که به سبک آزاد می پردازم. من صدای ضرب را شنیدم و از آنجا شروع به رپ زدن کردم. همه چیز یک سبک آزاد بود.”

این بدان معناست که خط برجسته تراک، که در بالا مشخص شد، در همان جلسه نیز آزاد شد، همانطور که خود رد هنگام صحبت در مورد رویکردش به اشعار تأیید کرد: «درست بود! پس گفتم.»

البته، رد همچنین میم‌هایی را دیده است که در پاسخ به خط زیرنویس‌های آماده برای IG ظاهر می‌شوند و به نظر او قسمت‌های مساوی خنده‌دار و شگفت‌انگیز است.

او گفت: “من دارم میم ها را می بینم، زیرنویس ها را می بینم و هر بار می خندم.” با این حال، فکر نمی‌کنم این قسمتی از آهنگ باشد که آن‌ها دوست داشتند. وقتی برای اولین بار آهنگ را تبلیغ می کردم، یک قسمت دیگر را تبلیغ می کردم، زیرا با آن رقصیدم: “خیلی عوضی ها، کجا هستند؟” اما پس از آن، قطعه‌ای افتاد و آن‌ها قسمت قهوه‌ای booty-hole را شنیدند، زمانی که ویروسی شد.»

مصاحبه کامل را در اینجا بخوانید، که در آن Red name Project Pat، Juicy J، Three 6 Mafia، Gucci Mane و غیره به عنوان رپرهایی که او را تحت تاثیر قرار دادند، می بینید.