سوالات ایین نامه برای گرفتن گواهینامه پایه 3

برای گرفتن گواهینامه پایه سوم راحترین کار همین خواندن سوالات ایین نامه رانندگی می باشد , شما با ورود به سایت درایوینگ می توانید با تهیه این سوالات د رایین نامه رانندگی به راحتی قبول شوید

https://www.driveing.ir/shop/regulations/

مهمترین دلیلی که شما باید هر چه سریع تر برای گرفتن آن اقدام کنید این است که در تصادفات و برخوردهای رانندگی همواره کسی که گواهینامه ی رانندگی ندارد اگر مقصر شناخته شود باید خسارات و اگر مجروح یا فوتی در تصادف داشته باشیم دیه ی آن را پرداخت کند و بیمه دیه و هزینه های درمان را متحمل نمیشود . بلکه برای دریافت یک گواهینامه CE توسط شرکت یا مشاور باید تکنیکال فایل های مورد نیاز برای محصول مورد نظر آماده شده و در موارد آزمایشات تکمیلی نیاز انجام گردیده و تست ریپورت ها ضمیمه گردد. ممکن است بین آزمونهایتان هم وقفه بیفتد بنابراین یادتان باشد که معاینات پزشکی شما ۶ماه، قبولی آییننامه تان ۲سال و قبولی مهارت رانندگیتان فقط یک سال اعتبار دارند و بعد از این مدت باید این موارد را دوباره اخذ کنید. اکثریت کسانی که گواهینامه خود را گرفتهاند خاطرهای از روزهای یادگیری و امتحان خود را دارند. پس از آنکه در آزمون اصلی قبول شدید و آزمون عملی را هم موفق پشت سر گذاشتید کار تمام است و گواهی نامه پایه ۳ در دستان شماست. مجموعا مبالغی در حدود ۳۰ هزار تومان نیز برای تمبر و غیره باید به حسابهایی به نام نیروی انتظامی و شهرداری واریز شود.

پایه ۳ برای شما تداعی میشود.

در صورتی که هر کدام از آزمونهای تئوری را مردود شدید مبلغی در حدود ۲۵۰۰ تومان پرداخت میکنید و برای ازمون عملی نیز مبلغی در حدود ۱۰ هزار تومان برای شرکت در آزمون مجدد از شما اخذ میگردد. یک مرحله آزمون اولیه توسط مربی به صورت تئوری و یک مرحله آزمون عملی توسط مربی انجام میشود که برای شرکت در آزمون اصلی مدارک قبولی این دو آزمون مورد نیاز است. این کار با شرکت در آزمونهای آزمایشی به صورت اینترنتی امکان پذیر است که به این ترتیب فضای آزمون گواهینامه پایه ۳ برای شما تداعی میشود. در صورتی که شناسنامه جدید دارید کارت ملی لازم نیست. برخلاف تصور برخی افراد، متقاضیان مرد لازم نیست حتما گواهی پایان خدمت یا معافی داشته باشند. تمام سوالات آیین نامه رانندگی سراسری می باشند, مربوط به منطقه و شهر خاصی نیست تنها فرقی که در بعضی شهر ها هست از نظر شکل و ظاهر می باشد ولی محتواها همه یکی هستند. تا اینجا برای شرکت در کلاس تئوری و عملی تقریبا ۶۰۰ هزار تومان هزینه کردهاید. کلاسهای عملی شما مجموعا ۲۴ ساعت است. 97 ـ وزن بارگیری شده: عبارت است از مجموع وزن مسافران و کارکنان و محمولات. تبصره ـ سوار و يا پياده كردن مسافران وسايل نقليه عمومي بين شهري در صورت وجود پايانه مسافربري در شهر، تنها در پايانه ياد شده مجاز است.

در صورتیکه نیاز به ترجمه گواهینامه خود دارید، و یا می خواهید گواهینامه ایرانی خود را تبدیل به گواهینامه ترک کنید، از طریق واتساپ یا تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید. ماده217ـ رانندگانی که دچار معلولیت و یا ناشنوایی هستند باید با علامت ویژهای که روی شیشه عقب وسیلهنقلیه الصاق میشود، دیگر رانندگان را از وضعیت خود آگاه سازند تا رانندگان با دیدن آن علامت، علاوه بر رعایت مقررات این آییننامه، احتیاط لازم را بنمایند. وی ادامه داد: از ماه آینده این دستورالعمل جدید را اجرایی میکنیم؛ از جمله اینکه رانندگانی که به تازگی گواهینامه گرفتهاند تا سه ماه حق رانندگی به تنهایی ندارند و باید یک نفر که دارای گواهینامه پایه دوم یا سوم است در کنار آنان بنشیند. در انتها وارد صفحه پرداخت اینترنتی میشوید که با استفاده از انواع کارتهای بانکی عضو شتاب و همچنین رمز دوم خود میتوانید مراحل پرداخت را به اتمام برسانید. در پروسه بعدی حداقل 18 ساعت کلاس آموزش عملی را در چند جلسه طی کنند تا بعد از موفقیت گواهینامه «اولیه» برایشان صادر شود. هر ساعت کلاس عملی گواهی نامه پایه سه بین ۲۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰ تومان است (بستگی به شهر محل سکونت) و در مجموع کلاسهای عملی شما حدود ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

ماده ۳۳ ـ رانندگي با هر نوع تاكسي و وسايل نقليه عمومي در شهرها و وسايل نقليه عمومي جاده اي، علاوه بر گواهينامه رانندگي متناسب ، حسب مورد، نيازمند داشتن مجوز از شهرداري و يا دفترچه كار يا برگ فعاليت صادره از سوي وزارت راه و ترابري مي باشد. ماده147ـ در خیابانها و جادههایی که نور کافی وجود دارد باید تنها از چراغهای جانبی جلو و عقب در صورت خرابی ناگهانی چراغهای جانبی جلو از چراغ عبور (نورپایین) استفاده شود. قدیمها باید به شهرک آزمایش میرفتیم و در نوبت میماندیم تا امتحان عملی را بدهیم ولی امروزه با ازدیاد آموزشگاههای راهنمایی و رانندگی دیگر نزدیک محل تدریس خود با یک پلیس راهنمایی و رانندگی امتحان عملی خود را میدهید. رییس پلیس راهور گفت: برای بهبود کیفیت ترافیک باید مصوبات مجلس و دولت اجرایی شود و علاوه بر آن حمل و نقل عمومی نیز افزایش یابد. البته کیفیت آموزشی در هر آموزشگاهی متغییر است و همچنین تعداد ساعاتی که هنرجویان باید برای اخذ گواهینامه بگذرانند نیز متفاوت است. کاملترین و متنوع ترین و بروز ترین پکیج نمونه سوالات امتحانی را فقط و تنها فقط میتوانید در یک سایت پیدا کنید