سوئیز بیتز به یاد می آورد که پسر 5 ساله چگونه فیلم کندریک “Untitled 07” را تولید کرد

سوئیز بیتز فاش کرد که پسرش مصر چگونه فیلم کندریک لامار “بدون عنوان 07” را در سال 2016 تهیه کرده است. Untitled Un Mastered پروژه، زمانی که او تنها 5 سال داشت.

در جریان بازدید از نمایش جنیفر هادسونسوئیز با بازیگوشی اعتراف کرد که حسادت می‌کرد که پسرش چنین اعتبار بزرگی را به دست آورد، به خصوص وقتی فکر می‌کرد که با K. Dot “باحال” است. به گفته تهیه‌کننده افسانه‌ای راف رایدرز، مصر و لامار در یک بازی قبلی Super Bowl زمانی که کودک به رپر pgLang کمک کرد تا با بلوک نویسنده‌اش مبارزه کند، با یکدیگر پیوند برقرار کردند.

سویز به هادسون گفت: “او و کندریک حدود 40 دقیقه با هم صحبت می کردند.” من رفتم و به کندریک گفتم، آیا او شما را اذیت می کند؟ آیا باید او را حرکت دهم؟ آیا از خودتان لذت می برید؟ او گفت: «نه، سوئیز، من از نویسندگی برخوردار بودم و آنچه مصر به من می‌گوید به من کمک می‌کند تا با چیزی برخورد کنم. من می گفتم، “مرد، او پنج ساله است.” تا به امروز، هنوز نمی‌دانم چه چیزی به او کمک می‌کرد تا با آن برخورد کند. اجازه دادم اتفاق بیفتد.»

این گفتگو منجر به این شد که مصر فرصتی پیدا کند تا آهنگی را برای کندریک تولید کند که در نهایت “بدون عنوان 07” بود. مصر بعداً در برنامه به پدرش ملحق شد و نشان داد که آرزوهای موسیقی او چندان قوی نیست.

من عاشق موسیقی هستم اما واقعاً نمی‌خواهم نوازنده شوم. من می خواهم بسکتبالیست شوم. “این سرگرم کننده است زیرا من به نواختن چیزهایی علاقه دارم، بنابراین وقتی آن را می شنوم و می گویم “اوه می خواهم چیزی بنوازم”، سپس بوم، آن را روی پیانو می نویسم.”

مصر دومین فرزند سوئیز است که او با همسرش آلیشیا کیز به اشتراک گذاشته است. آنها یک پسر دیگر به نام جنسیس دارند که 8 ساله است. او همچنین دارای یک دختر 14 ساله به نام نیکول با خواننده Jahna Sebastian، یک پسر 16 ساله به نام Kasseem Dean Jr با سابق خود Machonda Tifere و فرزند ارشد خود شاهزاده نصیر 22 ساله از Nicole Levy است.