سوئیز بیتز به یاد می آورد که پزشکان به او گفته بودند که ممکن است دیگر هرگز راه نرود

طی یک حضور اخیر در نمایش جنیفر هادسونSwizz Beatz یک ترس از سلامتی گذشته را به یاد آورد که در آن پزشکان به او هشدار دادند که ممکن است دیگر هرگز راه نرود.

“وقتی از هیچ می آیی و بالاخره موفق می شوی، بخشی از چیزی را که فکر می کردی هرگز نمی توانی از محیط اطرافت به دست بیاوری، به دست بیاوری – ما فقط عادت داریم که به عنوان یک مرد سخت کار کنیم، و من را جذب کرد.” Swizz به اشتراک گذاشت. به یاد دارم که چهار روز متوالی بیدار ماندم و بیش از حد آن را فشار دادم. این سیستم ایمنی من را به هم ریخت – مننژیت نخاعی داشتم.

سوئیز می‌گوید در حین دوران نقاهت در بیمارستان، یک پزشک به او گفت که اگرچه زندگی‌اش لزوماً در خطر نیست، اما این احتمال وجود دارد که دیگر هرگز راه نرود.

و من به یاد دارم که به بیمارستان رفتم و دکتر سرد شد. او توضیح داد که او مانند یخ سرد بود. “به محض اینکه وارد شدم، او گفت، “باشه، ممکن است نخواهی بمیری، اما دیگر هرگز راه نخواهی رفت.” وقتی وارد بیمارستان شدم این اولین چیزی بود که به من گفتند. اما آنقدر درد داشتم که می‌گفتم «بیا به آن برسیم». ولی، الحمدلله [Praise be to Allah]، من برگشتم و با آن یکی از شانس ها را شکست دادم. و اکنون، سعی می کنم کمی سلامتی خود را جدی تر بگیرم.»

Swizz Beatz را در ویدیوی بالا تماشا کنید که در مورد ترس از سلامتی خود در گذشته روشن می شود.