سوئه لی گریه هایش را به خاطر می آورد که دوست دخترش او را برای راننده کامیون رها کرده بود

سوئه لی به Gillie Da Kid و Wallo267 فاش کرد که یکی از اولین دوست دخترش او را به خاطر یک راننده کامیون ترک کرده است.

هنگامی که Rae Sremmurd در مقابل توقف کرد بازی با ارزش میلیون دلاری پادکست، سوئه لحظه ای را به یاد آورد که مدت کوتاهی قبل از اینکه او و اسلیم جیکسمی به آتلانتا نقل مکان کنند تا با Ear Drummers کار کنند. در آن زمان، آن دو، که در آپارتمانی در می سی سی پی با یک نفر سوم زندگی می کردند، نمی توانستند اثاثیه بپردازند و سوئی به یاد آورد که مکالمه در حالی که آنها روی زمین نشسته بودند انجام می شد.

حدود ساعت 15:40 در بالا، سوئه اعتراف کرد که با شنیدن دوست دخترش که گفته بود دیگر نمی تواند با او باشد، اشک ریخت. او فاش کرد که او را به خاطر مردی که به عنوان راننده کامیون کار می کرد ترک کرد و ماهیانه بین 7000 تا 12000 دلار درآمد داشت. سوئه اعتراف کرد که به دوست پسر جدیدش نزدیک نمی شود.

سوئه با نگاهی به اینکه چگونه همه چیز خراب شد، گفت که “خوشحال است که این اتفاق برای من رخ داده است” زیرا “واقعاً من را زودتر به دست آورد.”

Rae Srummurd سقوط کرد Sremm 4 Life هفته گذشته، اولین پروژه آنها از سال 2018 بود SR3MM، که شامل یک آلبوم مشترک و همچنین پروژه های انفرادی از Swae و Jxmmi بود. Sremm 4 Life شامل تولیدات Mike Will Made-It، Zaytoven، Murda Beatz، و غیره، علاوه بر حضور Young Thug و Future است.