سطوح ویدیویی آشکار فرانک اوشن و روزالیا کولب

تمرین تقریباً غیرممکن و مسلماً بیهوده نوشتن در مورد نشت ها با چالش جدیدی در این هفته در قالب چندین سطح مربوط به فرانک اوشن ارائه شد.

این گفتگو در زمان جالبی برای طرفداران Ocean که هنوز از پوشش خبری مجموعه جدایی‌انگیز Coachella این هنرمند محترم نگران هستند، می‌آید. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اوشن در نهایت تصمیم گرفت برای آخر هفته دوم جشنواره 2023 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا بازنگردد.

در روزهای اخیر، طرفداران در واکنش به چندین افشاگری ادعایی در ردیت و توییتر و همچنین در جاهای دیگر با سرعت تاب عمل کرده اند. در زمان نگارش این مقاله، حداقل دو مورد از این نشت‌های ادعایی – که در ابتدا تحت عناوین ادعایی “Steer It” و “The Line” منتشر می‌شدند – به‌طور گسترده‌ای به عنوان احتمالاً نتایج یک کلاهبرداری با هوش مصنوعی بی‌اعتبار شده‌اند.

صحت افشای ادعایی دیگری با عنوان «این روزها» تأیید نشده است. با این حال، طرفداران در ابتدا اعتماد بیشتری به قانونی بودن این آهنگ خاص نشان می دادند. با توجه به اینکه این یک نشت است، با این حال، به جرات می توان گفت که به احتمال زیاد نمی توانیم انتظار داشته باشیم که هیچ چیزی تایید شود.

با این حال، بیشتر توجهات اخیراً بر نشت دیگری متمرکز شده است که بسیار عمیق تر است: یعنی همکاری ادعایی بین فرانک اوشن و روزالیا. آهنگ، که به طور گسترده تحت عنوان “تغییرها” فهرست شده است، در یک موزیک ویدیوی ظاهری زنده شده است که ظاهراً ظاهری از ASAP Rocky و Slowthai نیز دارد.

نشت ویدیویی ادعایی که در زمان نگارش این مقاله منتشر شد، قطعاً کیفیت چندان خوبی نداشت، اگرچه طرفداران از آن زمان به دنبال ارتقاء نماهای انتخابی از ویدیو بودند. در مورد آهنگ، این یک ورودی کم‌کلید است که در بالای یک خط بیس ملودیک ایجاد می‌شود که اگر قرار بود یک انتشار رسمی دریافت کند، می‌توان آن را یک ضربه استریم مشاهده کرد.

در حالی که طرفداران در ابتدا این ویدیو را به کارگردان Hidji Films مرتبط کرده بودند، از آن زمان او ظاهراً در به‌روزرسانی استوری اینستاگرام گفته است که این ویدیو متعلق به او نیست و اضافه کرده است: «من اعتباری برای افراد دیگر قائل نیستم. [sic] کار کردن.»