تغییر سرعت باد بین دو حالت با دکمه تنظیم سرعت امکان پذیر است. علاوه بر دکمه سه جهته، می توانید از آن برای تنظیم دمای سشوار در هر یک از سه حالتی که ترجیح می دهید استفاده کنید. 6 حالت مختلف سرعت و دمای باد وجود دارد که یکی از آنها با توجه به کاربرد و نوع مو استفاده می شود. می توانید پس از حالت دادن به موهای خود از دکمه باد سرد برای تثبیت حالت استفاده کنید. یکی از ویژگی هایی که اکثر آرایشگران و محلی ها نگران آن هستند مصرف انرژی آنهاست. مهمترین ویژگی که اکثر افراد جامعه برای آن ارزش قائل هستند زیبایی است.

بازار ایران در اختیار سشوارهایی از نوع یونی است که یکی از پرطرفدارترین سشوارهای موجود است. سشوارهای سرامیکی وجود دارند که ارزانتر از سشوارهای یونی هستند. برخی از گلدان های سفالی از این نوع سشوار استفاده می کنند زیرا دارای پوشش سرامیکی روی کویل گرمایشی است. موهای بلند برای این مدل سشوار مناسب تر است زیرا حرارت بالایی تولید می کند و فرآیند خشک کردن را تسهیل می کند. سشوارهای سرامیکی نیز اشعه مادون قرمز تولید می کنند. سشوارها همچنین می توانند از استفاده از تورمالین و تیتانیوم بهره مند شوند.

این ویژگی ریزش مو را به حداقل می رساند. سشوار AC8820 از موها در برابر آسیب ناشی از کراتین محافظت می کند. طول کابل برای سشوار به سه متر می رسد. علاوه بر این، این سشوار می تواند باد سرد ایجاد کند. علاوه بر این، می توانید دمای هوا و سرعت باد را به سه روش مختلف با سشوار تنظیم کنید. افرادی که موهای مجعد دارند از مجموعه دیفیوزرهای موجود در مدل AC8820 قدردانی خواهند کرد. همچنین در بسته بندی این محصول دو سری مفید برای حالت دادن به مو وجود دارد.34. من یک قرار مهمانی دارم، یک روز تعطیل دارم و نگران آماده شدن هستم.

در نتیجه سشوارهای تیتانیومی برای موهای نازک و شکننده توصیه نمی شود. بهترین گزینه شما با موهای ضخیم که می توانند دمای بالا را تحمل کنند، سشوار تیتانیومی است. از آنجایی که تیتانیوم سبک است، سبک ترین سشوارهای موجود در بازار را می سازد. حتی اگر چند گرم آن چندان مهم به نظر نرسد، پوشیدن مدل های سبک وزن برای افرادی که موهای پرپشتی دارند ضروری است. به طور خلاصه، اگر موهای پرپشت و پرپشتی دارید، باید یک سشوار با تکنولوژی تیتانیوم و قدرت بالا خریداری کنید.

در نتیجه می توانید تعداد زیادی مو را در یک زمان خشک کنید. شما باید یک سشوار با حداقل 1500 وات انتخاب کنید. در واقع، وات در واقع اندازه گیری سرعت عملکرد موتور یک سشوار است. سشوار دیواری آرایشگاه با وات بالاتر موهای شما را سریعتر خشک می کند. به طور کلی یک سشوار بین 1300 تا 1800 وات برای موهای کوتاه و متوسط ​​کفایت می کند.اگر موهای شما بسیار پرپشت و مجعد است، باید از سشوار با وات بالاتر استفاده کنید.

اگر قبل از ورود به فروشگاه، سشوار خاصی در ذهن ندارید، با انواع سشوارهایی روبرو خواهید شد که تا به حال ندیده اید. برخی از مردم معتقدند قیمت سشوار معیاری برای کیفیت آن است.با این حال، سشوارهایی وجود دارند که هم کیفیت بالایی دارند و هم قیمت مناسبی دارند. سشوارهای حرفه ای دارای قدرت بالا، کیفیت خوب و طیف وسیعی از گزینه ها هستند. نیمه حرفه ای: این سبک از سشوار دارای قدرت، سرعت و محدوده تنظیم متوسط ​​است. قیمت ارزان تر و قدرت کمتری نسبت به مدل حرفه ای دارد.

زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم صورت و شادابی پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. ما با داشتن موهای زیبا احساس خوبی داریم، اما بدون استفاده از ابزار به این راحتی نمی توان به آن دست یافت. برای ما راحت تر است که موهای خود را با سشوار زیبا کنیم و این کار را آسان تر می کند. از این دستگاه می توان برای خشک کردن، صاف کردن، حالت دادن، براق کردن و حتی تقویت و مراقبت از مو استفاده کرد. جدا از فناوری تولید یون، این سشوار دارای باد سرد است.

قدرت موتور آن 2500 وات است که برای مصرف کنندگان کافی است. موتور این دستگاه کارکرد طولانی مدت با 2000 ساعت کارکرد را برای شما فراهم می کند.یک صبح مرخصی، قرار ملاقات برای یک مهمانی، و آماده شدن دغدغه ها. علاوه بر انتخاب رنگ و فرم مناسب لباس و کفش، مدل و رنگ آرایش و مدل مو، همه این موارد می توانند در زیبایی ظاهری ما در مهمانی تاثیر بسزایی داشته باشند.اما از بین همه این عوامل، مدل مو به راحتی می تواند زیبایی را دو چندان کند. استفاده از سشوار و حجم دهنده باعث حجم دادن به موهای مجعد می شود و اتو مو باعث می شود موهای مجعد زیبا به نظر برسند و می توانید با موهای خوش تیپ در مهمانی شرکت کنید.