ست کواچلا فرانک اوشن به دلیل آسیب دیدگی مچ پا تاخیر داشت

سرفصل موردانتظار فرانک اوشن در Coachella 2023 در روز یکشنبه دقیقاً بدون مشکل انجام نشد، زیرا اجرا نزدیک به یک ساعت به تعویق افتاد در حالی که طرفداران در خانه ناامید شدند از اینکه در آخرین لحظه متوجه شدند که این کار نخواهد بود. پخش زنده

رولینگ استون گزارش می دهد که اختلال عملکرد فرانک را می توان به آسیب دیدگی مچ پا که اوشن لحظاتی قبل از برنامه ریزی برای اجرا متحمل شد، تشدید کرد.

این مجله خاطرنشان می‌کند: «تولید اجرای اوشن در آخرین لحظه تنظیم شد تا به دلیل آسیب دیدگی مچ پا که خواننده در طول تمرینات در محل در هفته منتهی به جشنواره متحمل شده بود، باشد.»

بعداً در مجموعه خود، فرانک به آلبوم آینده‌اش که مدت‌ها در انتظارش بود اشاره کرد، که اولین آلبوم کامل او از سال 2016 خواهد بود. طلایی.

او به جمعیت گفت: «خیلی طولانی شده است. “همه در مورد اینکه چقدر گذشته صحبت می کنند. مثل این است که “خیلی وقت است، خیلی طولانی شده است.” اما دلم برات تنگ شده من می خواهم در مورد اینکه چرا ما اینجا هستیم صحبت کنم زیرا به خاطر یک آلبوم جدید نیست. … نه اینکه وجود دارد نه یک آلبوم جدید اما در حال حاضر وجود ندارد. نه، سرد، سرد. الان درست نیست.»

علیرغم مشکلاتی که منجر به اجرای او شد، فرانک مطمئن شد که با طرفدارانش هم سطح می شود، زیرا به حضار گفت: «می خواهم در مورد اینکه چرا اینجا هستیم، زیرا به خاطر آلبوم جدیدی نیست، صحبت کنم. … نه اینکه وجود دارد نه یک آلبوم جدید اما در حال حاضر وجود ندارد.

فرانک آخر هفته آینده برای دومین آخر هفته جشنواره موسیقی به صحنه کواچلا بازخواهد گشت.