ستاره‌های Kid Cudi در تریلر فیلم علمی تخیلی Disney + Crater

کید کودی با نام مرد خود در ماه زندگی می کند.

روز چهارشنبه، Disney+ تریلر این فیلم را منتشر کرد دهانه، یک فیلم علمی تخیلی در دوران بلوغ که گروهی از بچه‌ها را دنبال می‌کند که در سال 2257 در یک مستعمره قمری زندگی می‌کنند. کودر – که با نام قانونی خود، اسکات مسکودی شناخته می‌شود – نقش پدر شخصیت اصلی کالب چانینگ، پسری را بازی می‌کند که با دوستانش به دنبال یافتن دهانه عنوان می شود.

تریلر با صحبت کردن کودی در مورد مکان اسرارآمیز قبل از تشویق پسرش به کاوش در آن شروع می شود.

«تو اینجا به دنیا آمدی، اینجا بزرگ شدی. این گنبد تنها دنیایی است که شما تا به حال می شناسید. «در کنار خط الراس شرقی، درست همان جا، مکانی وجود دارد. خواهی دید. برو بیرون به دهانه.»

سپس پیش‌نمایش کالیب و دوستانش را نشان می‌دهد که برای ماجراجویی آماده می‌شوند، و صحنه‌های اکشنی را از سفر جاده‌ای آن‌ها، که شامل بارش شهابی، سواری با مریخ‌نورد، و بازی بیسبال در ماه راک است، نشان می‌دهد.

کودی می‌گوید: «مهم‌ترین چیزی که باید به خاطر بسپارید: مهم نیست که به کجا می‌روید، بلکه نحوه رسیدن به آنجا، افرادی است که با آنها می‌روید. “شما هرگز مثل زمانی که شروع کردید نیستید.”

این فیلم با درجه PG به کارگردانی کایل پاتریک (با تمرین، COG، آزمایش زندان استنفورد آسان تر است) با فیلمنامه ای از جان گریفین (منطقه گرگ و میش). بیل بارت، مککنا گریس، اورسون هانگ و توماس بویس نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند.

کودی در توییتر نوشت: «خیلی خوشحال و هیجان زده هستم. این شانس را به دست آورید که با چنین افراد فوق العاده ای، مردی بی ارزش کار کنید. همچنین!! من و MckennaGraceful دومین فیلم با هم دقیقا 10 سال بعد. … ببرش به ماه!!!”

شما می توانید بررسی کنید دهانه تریلر بالا این فیلم در دیزنی + 12 مه می آید.

فیلم‌شناسی کودی در چند سال گذشته با بازی در آن رشد چشمگیری داشته است به بالا نگاه نکن، بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند، و بحران، و همچنین A24 ایکس و مروارید هر دو در سال 2022. او همچنین در اکشن مهیج جان وو حضور خواهد داشت شب آرام و بریتنی اسنو چتر نجات.