سامر واکر بارداری را با نگاه اول به کودک دست انداز خود تأیید می کند

همانطور که به نظر می رسد ، گمانه زنی های طرفداران در مورد یک نان در کوره برای خواننده R&B ، سامر واکر ، درست به نظر می رسد.

به نظر می رسد این خواننده و ترانه سرا اخبار بزرگ جمعه شب را در یک پست اینستاگرامی که نشان دهنده دست انداز کودکش است تأیید کرد. عکس نشان می دهد واکر در حالی که لب به لب دارد و دستش را روی شکمش می گذارد ، لباسی به تن دارد. او این پست را با یک سری از ایموجی های فرشته عنوان کرده است اما هنوز جزئیات بیشتری در مورد بارداری خود ارائه نداده است.

واکر از آغاز کار خود با تهیه کننده لندن در Da Track رابطه طولانی مدت داشته است. هرچند زمزمه های جدایی وجود دارد ، این دو نفر به تازگی در این هفته عکس های اینستاگرام را با هم منتشر می کنند.

این تأیید فقط چند هفته پس از مادر بچه لندنی ، ابونی ایووری ، صورت گرفت که واکر از فرزند لندن باردار بود.

واکر ماه گذشته در مطلبی در اینستاگرام هرگونه حاملگی را انکار کرد و ادعا کرد که او به سادگی “نفخ کرده” است.

وی نوشت: “همه شما عجیب و غریب هستیم.” “چه کسی غریبه ای را می خواهد که به شما بگوید [they’re] باردار Lol و چه نوع خزشی می خواهد شخص دیگری بچه داشته باشد که هرگز ملاقات نمی کند یا به او کمک نمی کند تا بزرگ شود. و جواب منفی است من نفخ کرده ام اما عجیب هستم. “

واکر در مورد عدم رعایت حریم خصوصی که اغلب به شهرت می رسد بسیار انتقادی نشان داده است ، بنابراین قابل درک است که او بلافاصله چنین اخبار شخصی را به راحتی به اشتراک بگذارد. با این وجود ، تبریک به مادر آینده و خانواده اش است.

این هفته ، واکر همچنین اولین سالگرد اولین آلبوم خود را با جشن گرفت Over It: مجموعه کامل. این نسخه شامل آهنگ اصلی 18 آهنگ و همچنین یک دیسک دوم با مواد جایزه ، شامل سازها و اجرای زنده از سوابق برجسته او است.

Over It: مجموعه کامل اکنون در همه سیستم عامل های بزرگ موجود است.