سامر واکر اثر گچ زمین را با استفاده از Interscope اعلام کرد

کمتر از یک ماه پس از حضور برای تأیید بارداری خود ، سامر واکر اعلام کرد که نسخه Ghetto Earth Records خود را از طریق Interscope Records راه اندازی کرده است.

همزمان با اعلام اثر ، او همچنین نشان داد که NO1-NOAH ، که در او برجسته است حیات بر روی زمین EP ، اولین گیرنده شرکت است. واکر گفت: “من با گتو زمین آمدم زیرا زمین گتو است.” “من نمی خواهم بر موسیقی هنرمندم كنترل كنم. من می خواهم كه آنها در همه كارهایی كه ارائه می دهند كاملاً درگیر باشند. من فقط اینجا هستم تا آنها را پشتیبانی كنم و به آنها كمك كنم تا به هرجایی كه زندگی می كنند برسند. “

NO1-NOAH افزود که Ghetto Earth Records “خانه مناسبی برای من است تا بتوانم به اندازه یک هنرمند خلاق باشم.” در واقع اولین انتشار از NO1 تحت Ghetto Earth این جمعه خواهد بود.

Interscope Records EVP / سرپرست A&R نیکول ویسکوارکو افزود: “تابستان یک بیننده واقعی است. او در حال نوشتن قوانین خودش به عنوان یکی از با استعدادترین هنرمندان در موسیقی R&B است و اکنون در حال افزودن کارآفرین به رپرتوار گسترده خود است.” “تابستان صدایی کاملا غیرمنصفانه و قدرتمند به گتو زمین می آورد و چشم انداز کاملاً متفاوت و بسیار ضروری برای توسعه استعدادهای در حال ظهور مانند NO1-NOAH را به ارمغان می آورد. ما بسیار خوشحالیم که سامر Interscope را به عنوان شریک و خانه گتو زمین انتخاب کرده است.”

برای دریافت اطلاعات بیشتر از Ghetto Earth Records با ما همراه باشید.