ساخت بک لینک چیست؟ کلاه سئو

بک لینک چیه ؟ به پیوندهای ورودی از سایتهای دیگر به هر صفحه در سایت کلاه سئو شما بک لینک گفته می شود. به عنوان مثال ، وقتی در محتوای سایت خود به سایت دیگری لینک می دهید ، سایت مقصد از سایت شما بک لینک دریافت می کند.

بک لینک یکی از مهمترین موارد در سئو است که نباید نادیده گرفته شود ، زیرا وقتی سایت شما مقدار زیادی بک لینک دریافت کند و محتوای غنی و با کیفیتی داشته باشد کلاه سئو ، شما می توانید رتبه بندی را در صفحه نتایج جستجو از گوگل داشته است.

منطقی است که یک سوم بک لینک های خیلی قوی شما به صفحه اصلی سایت و بقیه به صفحات داخلی سایت بروند.

توجه: باید توجه داشته باشید که هنگام ایجاد پیوندها ، حتماً چندین متن لنگر برای پیوندهای خود وارد کنید تا Google پیوند سازی شما را غیرعادی تلقی نکند.

 

چه عواملی بر کیفیت پیوند تأثیر می گذارد؟

Anchor text: کلمه کلیدی یا کلماتی که به صفحه دیگری کلاه سئو پیوند دارند. هنگامی که شما به کلمات کلیدی مرتبط با صفحه ای که می خواهید به آن پیوند دهید پیوند می دهید ، این یک سیگنال مثبت به Google ارسال می کند که این متن لنگر مربوط به آن صفحه است و ممکن است Google به دلیل عوامل دیگر رتبه بندی آن کلمه کلیدی را افزایش دهد. دادن.

اعتبار دامنه: این فاکتور توسط Moz ایجاد شده است. عوامل موثر در تعیین اعتبار دامنه را می توان به شرح زیر ذکر کرد: سن دامنه ، تعداد پیوندهای ورودی ، کیفیت پیوندها ، فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی و غیره. آنها در افزایش یا کاهش این عامل نقش دارند. این امتیاز می تواند در تعیین کیفیت پیوند نقش داشته باشد.

اعتبار صفحه: اعتبارسنجی صفحه به عنوان یک دامنه کلاه سئو اقتدار توسط شرکت Maze ارائه می شود که کیفیت پیوندهای ورودی و اعتبار کلی آنها را برای خود صفحه تعیین می کند.

استراتژی ایجاد پیوند درست

دریافت پیوندها بر اساس موقعیت مکانی: اگر سایت شما به زبان فارسی است ، بهتر است از سایتهایی که از دامنه ir استفاده می کنند بک لینک دریافت کنید. کلاه سئو زیرا شانس شما برای گرفتن رتبه بالاتر در نتایج جستجوی ایرانی را افزایش می دهد. اما ممکن است باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجوی بین المللی نشود.

 

تعداد پیوندهای صفحه: Google از روشهای مختلفی برای شناسایی پیوندهای طبیعی غیر طبیعی استفاده می کند. اما تعداد کل پیوندهای کلاه سئو خروجی که از آن صفحه می گیرید نباید زیاد باشد و باید نسبت به محتوای موجود حفظ شود.

 

اشتباهات رایج در مورد بک لینک

بسیاری از مردم بر این باورند که بک لینک ها اهمیت سابق خود را از دست داده اند و مهمترین عامل در سئو سایت بهینه سازی محتوای سایت است.

اما بحث این است که اگر بک لینک دریافت شده از سایت مربوط به زمینه کاری شما و پیروی از یک سری اصول باشد ، باز هم می تواند یکی از قدرتمندترین عوامل در سئو باشد.

آیا بک لینک No Follow بی فایده است؟
Do Not Follow (پیگیری نکنید) ایجاد می شود ، که با ارسال کلاه سئو نظرات روی پست های وب سایت دیگران ، ارسال به انجمن ها ، نوشتن پست های مهمان و … ایجاد می شود برخلاف تصور برخی افراد ، سئو اثری خواهد داشت که مکمل بک لینک ها است. آیا دنبال خواهد شد.

آیا فقط پیوند Do Follow م effectiveثر است؟
بسیاری از افراد فقط پیوندهای Do Follow را جستجو می كنند ، اما آنها باید بدانند كه قرار دادن پیوندهای پیگیری Do Follow بدون پیوند No Follow حتی می تواند برای سایت SEO مضر باشد ، بنابراین قرار دادن بك لینک برای ادامه روند ساخت سایت خود ، nouveau riche را در زیر قرار دهید سئو.

منبع : https://seohat.ir/