سابق فردی گیبز مدعی شد که قبض تلفن خود را پرداخت نکرده است

در یک تاپیک گسترده در توییتر که در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشته شد، دوست دختر سابق فردی گیبز، Destini Fox، خواننده رپ را به دلیل اینکه پس از اینکه متوجه شد باردار است به او شبح داده است، مورد انتقاد قرار داده است.

“پس آیا یادتان هست چه زمانی با فردی گیبز قرار گرفتم درست است؟” Destini نوشت، که با نام The Fit Mami همراه با عکسی از آن دو در کنار هم است. “خب بیایید در مورد آن صحبت کنیم. … بنابراین من و فردی در سال 2020 زمانی که او به DMS من در اینستاگرام رفت با هم آشنا شدیم. و برای ثبت، او همیشه می دانست که من دارم porn و بسیار حمایت کرد. بعد از اینکه آن را رسمی کردیم، وبلاگ‌ها شروع به ارسال درباره ما کردند، برایمان مهم نبود که فقط سرگرم می‌شویم.»

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

مدت زیادی بعد از رسمی شدن رابطه خود، آنها با هم به سفری به اروپا رفتند، و به قول او “همه چیز عالی بود.” در واقع آنها آنقدر جدی شدند که آشکارا در مورد بچه دار شدن با هم صحبت کردند. گیبز در اسکرین شات چت iMessage با Destini نوشت: “من بدون تو زشتم، من واقعا بدون تو بد نیستم.” “من فقط یک نفر دیگر هستم. من باعث افتخار شما هستم دوستت دارم.”

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

پس از سفر آنها به اروپا، گیبز در بوفالو، نیویورک هنگامی که با Destini بیرون بود، پرید. حادثه ای که او به آن اشاره می کند، زمانی است که گیبس در ماه می 2022 توسط چندین مرد که ظاهراً با خواننده رپ Benny the Butcher مرتبط بودند، در یک ویدیو ضبط شد.

او در کنار تصویری از مبارزه با مردم در این کلیپ نوشت: «تا زمانی که در بوفالو پریدیم همه چیز خوب بود. آن روز واقعا همه چیز را برای من تغییر داد. من در نهایت مجبور شدم برای xanax نسخه بگیرم زیرا بسیار پارانوئید بودم. داشتم کابوس می دیدم وحشتناک بود.» در حدود این زمان، او نیز ظاهراً یادداشت های صوتی تهدیدآمیز دریافت کرده است از “یکی از مادران نوزادش” که حتی او را ندیده بود.

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

همانطور که او توضیح داد، آنها رابطه را با وجود ناراحتی از حادثه بوفالو حفظ کردند. آنها حتی برای تولد 40 سالگی او در ژوئن سال گذشته به هاوایی رفتند و مادرش هم تگ کرد. با این حال، در دسامبر، Destini متوجه شد که او باردار است. او گفت که وقتی این موضوع را به او گفت، “لحنش بلافاصله تغییر کرد.”

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

این باعث واکنش گیج کننده او شد زیرا قبل از اینکه او بفهمد باردار است در مورد داشتن یک فرزند با هم صحبت کرده بودند. او نوشت: اندکی پس از این، ما باید به استرالیا می‌رفتیم و می‌توانستم بگویم که او هنوز از گفتگو اجتناب می‌کرد. این یک تور 2 هفته ای بود اما تصمیم گرفتم بعد از 1 هفته ترک کنم. من باید به خانه می‌رفتم و می‌دانستم که چقدر در حال پیشرفت هستم.» وقتی به خانه برگشت، به او گفت که “آماده بچه دار شدن نیست.”

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

وقتی از او پرسید که آیا می‌خواهد او سقط جنین کند یا خیر، معتقد بود که هفته نهم باردار است، که به او گفت که پایان رابطه آنها نیز خواهد بود. “او گریه. گریه کردم. این پایان کار بود،» او نوشت. “من به کلینیک سقط جنین رفتم و فکر می کردم حدود 9 هفته باردار هستم. من به آنجا رسیدم و دکتر به من گفت که نزدیک به 12 هفته هستم، و دیدم که کودک کوچکمان در حال حرکت است و می‌دانم که نمی‌توانم آن را تحمل کنم. بعد از جدایی، گوشی او را خاموش کردم، چون قبض تلفنش را پرداخت می‌کردم.»

پس از آن، او “هرگز” در مورد بازدید او از کلینیک سقط جنین با او تماس گرفت و حتی با او تماس نگرفت تا بررسی کند که آیا او با آن مواجه شده است یا خیر. او ادامه داد: «فقط دیگر هرگز از او چیزی نشنیدم. من با او، مدیرش، دستیارش تماس گرفتم و هیچ کس پاسخی نخواهد داد. احساس می کنم نقشم را انجام داده ام، آن را واقعی نگه داشته ام، و این همان تشکری است که می کنم. اشاره شد. من دیگر پاسخی نمی خواهم، نه خون بدی. حالم خوب میشه اما باید حقیقتم را می‌گفتم.»

توییتی از The Fit Mami درباره رابطه او با فردی گیبز
تصویر از طریق توییتر

گیبز به موضوع توییتر پاسخ نداده است، اما قبلاً در موقعیت مشابهی قرار داشته است، زمانی که دوست دختر سابقش ریون تیتوم ادعا کرد که او پس از جدایی آنها دستور منع او را صادر کرده است. “[I’m] او در سال گذشته در توییتر نوشت. “[U] یک BM جدید و یک GF جدید گرفتم. در مورد آنها بیل صحبت کنید مرا کنار بگذار لطفا.”