زن در فیلم کانیه، دکتر «جین یوهس» به دلیل نمایش در «حالت تغییریافته» شکایت کرد

یک زن علیه کودی سیمونز و چیک اوزا، فیلمسازان به دلیل حضورش در مستند کانیه وست نتفلیکس شکایت کرده است. جین یوهس.

به گفته TMZ، فیلمسازان پشت این مستند و سرویس پخش پخش کننده آن توسط سینتیا لاو، که حضور کوتاهی در ویدیوی موزیک ویدیوی Ye’s در سال 2003 به نام “Through the Wire” داشت، مورد شکایت قرار گرفتند. سازندگان فیلم نیز ویدیوی این آهنگ را کارگردانی کردند و لاو ادعا کرده است که برای حضورش در این کلیپ فقط 20 دلار دستمزد دریافت کرده است. او افزود که در زمانی که موافقت کرد برای رقصیدن در داخل یک رستوران برای این ویدئو در یک “وضعیت تغییر یافته بود و قادر به ارائه رضایت نبود” بود.

لاو ادعا می کند که این کلیپ او را به یاد بخشی از زندگی اش می اندازد که ترجیح می دهد از آن عبور کند. او تقریباً 18 سال هوشیار بوده است و زمانی که این کلیپ در مستند نمایش داده شد، ظاهراً افرادی را که می‌شناسد در معرض مشکلات گذشته خود در مورد سوء مصرف مواد قرار داده است. در اسناد دادگاه، لاو همچنین مدعی شد که سیمونز تصور می‌کرد که او مرده است و به جای تماس با پسرش قبل از نمایش مستند در نتفلیکس در سال گذشته، از طریق پیامک با او تماس گرفت.

لاو به دنبال غرامت 30000 دلاری از سازندگان فیلم و نتفلیکس است که طبق گزارش‌ها 30 میلیون دلار به سیمونز و اوزا برای این مستند سه قسمتی پرداخت کرده‌اند. لاو اضافه کرد که گنجاندن این فیلم باعث شده است که او از ناراحتی عاطفی رنج ببرد و بر روابط او با دوستان و خانواده تأثیر بگذارد.