ریک راس پس از اخراج CNN به دان لیمون شغلی در Wingstop پیشنهاد می دهد

ریک راس خبر خروج دان لمون از CNN را شنیده است و ایده هایی دارد.

همانطور که در میان یک سری به‌روزرسانی‌های استوری اینستاگرام دیده می‌شود، Rozay به طور عمومی (و به شوخی) لمون را از نیاز مکان‌های فرنچایز Wingstop خود به کارمندان اضافی مطلع کرده است.

راس در یکی از به‌روزرسانی‌ها گفت: «تاکنون متوجه شدم که دان لمون از CNN خارج شده است. “لعنتی، دان. اما حدس بزنید چی؟ برادران پشت شما را گرفتند. ما در Wingstop استخدام می کنیم و به دلایلی فکر می کنم شما می دانید که با بال های فلفل لیمویی آنها چه می کنید. بنابراین، مرد، فقط رزومه خود را ارسال کنید. 17 سال. لعنتی اما من مطمئن هستم که شما را در مقابل کباب پز مناسب قرار می دهم، برادر.”

همانطور که در روز دوشنبه گزارش شد، لیمون برای اولین بار در یک توییت فاش کرد بیانیه او پس از 17 سال کار با این شبکه توسط CNN “خاتمه داد”. یک نماینده CNN مورد مناقشه قرار گرفت گزارش لمون از خروج در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، گفت که لیمون توصیفی «نادرست» از آنچه رخ داده است به اشتراک گذاشته است.

روز سه شنبه CNN امروز صبحپاپی هارلو و کیتلان کالینز به خروج لیمون پرداختند و در عین حال به آینده این اسلات نیز نگاه کردند.

علاوه بر پیشنهاد Wingstop، راس همچنین طعم نوشیدنی انرژی‌زای Rapstar را با الهام از لیمون پیشنهاد داد.

او در یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های IG گفت: «فقط به یک ایده فوق‌العاده رسیدم. «خب، واقعاً، دان، تو به من کمک کردی تا به این موضوع برسم. اما من باید به تیم در نوشیدنی های انرژی زا Rapstar ضربه بزنم و به آنها بگویم که باید طعم Don Lemon را معرفی کنیم.

لمون به طور علنی در مورد جدایی خود از CNN به جز بیانیه فوق صحبت نکرده است. در همین حال، راس در حال حضور در قسمتی از فصل سوم سریال است که در حال حاضر در حال پیشرفت است. دیو در FXX یک کلیپ زیر را ببینید.