ریک راس به TI: ‘تجارت ناتمام داشت’

گوچی مانه هنگامی که TI را مجبور به خم شدن از نمایش خود کرد ، این نمایش را به سرقت برد ورزوز مسابقه مقابل Jeezy تا گووپ بتواند در مقابل دشمن دیرینه خود قرار بگیرد. این ممکن است در حال حاضر Tip را در حاشیه بگذارد ، اما Rick Ross آماده است تا او را دوباره به صحنه رقابت بکشاند.

روزای روز سه شنبه به اینستاگرام رفت و در آنجا اشاره کرد که با TI به حلقه پریده است

راس در پست IG Stories قبل از انتقال اسلاید به مقاله ای که هر دو گوچی مانه و جیزی را برچسب زده بود ، گفت: “نکته تجاری ناتمام بود. روزی تجارت ناتمامی داشت.” “و بعد از این اتفاق ، مهم. وقت آن است که ما کار را بسنجیم. ما باید کار را بسنجیم.”

راس قبلاً در شرکت کرده بود ورزوز وقتی او مقابل 2 Chainz رفت. به نظر می رسد که او به کاتالوگ خود ایمان کافی دارد تا اجازه دهد یک سنگین فشار دیگر مانند TI شلیک کند.

TI هنوز به اظهار نظر Rozay پاسخ نداده است ، اما او در حال لابی برای یک است ورزوز نبرد از زمان شروع سریال. نخست ، پادشاه جنوب هر آنچه در زیر خط میسون-دیکسون است را قلمرو خود اعلام کرد. سپس او این درخواست را روی میز قرار داد و از هر هنرمند نیویورکی خواست قبل از هدف مستقیم 50 Cent روی میز بیاید. 50 طعمه را نگرفت و نکته را مجبور کرد تا یک مسابقه دیگر را جستجو کند.

سرانجام ، او به دوست خوب و همرزمان پیشگام تله ، Jeezy رسید. با این وجود وقتی خیابان ها و صنعت با یکدیگر برخورد کردند تا گوپو را به عنوان حریف زنده تر برای آدم برفی تبدیل کنند ، TI یک بار دیگر از تصویر بیرون رانده شد. اما ، اکنون او یک رقیب واقعی دیگر در Rick Ross دارد که در حال آماده سازی کارها برای این هنرمندان در یک تورنمنت حذفی برای کنترل کامل جنوب است.